Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz Penge_4 #24 üzenetére

    Már megint tízmillió. Szerintem felvesznek két 40+ éves embert napi 8 órába, aki minimálbérért a seggüket kinyalja ha kap egy ilyen állást, mert ebben a korosztályban már ember nem kap és meg van oldva.

    Havonta be is gépelnének fejenként 2 novellát szarul. :D

    Amúgy néha észrevehetnéd hogy az opensource világon kívüli életnek is van létjogosultsága.
    Csupán a bárki számára elérhető tudásért az emberiség elsöprő többsége a kisujját sem mozdítaná.Őszintén szólva én sem (bár Wikipédián eszközöltem már javítást szócikkben) és megkockáztatom te sem igazán (no offense, de tapasztalataim szerint azoknak a legbüdösebb a munka, akik a leghangosabban buzdítanak rá másokat).
    Most hogy egy javarészt állami pénzből finanszírozott enciklopédia hová tartozik az lehet kérdéses, de szakmai kötet / irodalmi mű anyagi haszonszerzésre való kilátás nélkül nem sok készülne.

    #27: ja, meg megmagyarázni a szerzőknek/jogtulajdonosoknak, hogy bocsi srácok, de a műveteket lenyúltuk a szabad információáramlás jegyében. Remélem nincs harag, szeretettel várjuk a hasonló színvonalú munkáitokat a jövőben is. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák