Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz WN31RD #17 üzenetére

    Az SL45 valóban üti, és nagyjából egyidősek...

    A 6210 első hibás szériájáról tudok, de utána ezt javították. Amelyik nem ebbe a szériába tartozott, az évekig ment megbízhatóan. Amikor az enyémet megvettem, 100 óra fölötti beszélgetés volt a számlálójában (ki tudja, nullázták-e már valaha), és még több mint egy évig használtam, mielőtt végülis 3650-re váltottam. MIkor eladtam, még mindig 7-8 napot ment az eredeti akkujáról, és a kijelző is tökéletes volt - az szokott még tönkremenni, becsíkozódni ennyi idős 6210-eknél).

    A 3310 hibáira is sokan panaszkodtak, a környezetmben midnenki jól választott, konkrét problémáról nem tudok, pedig azóta nagy részük már régen nagyiphone-ná avanzsált az egyszerű kezelhetőségének köszönhetően. Ha jól tudom, a vége felé már lehetett Li-Ion-os akkuval is venni. De abban egyetértek, hogy nem egy legendás készülék (mint akár az 5110), bár az átlagnál jóval népszerűbb. Ahogyan a kettő között a 3210 is az volt - a másik tipikus nagyiphone.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák