Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archer

    őstag

    válasz #41133696 #81 üzenetére

    Hát ha ezt az irányelvet viszik tovább, lehet, hogy az emberek leragadnak a 7-nél mint ahogy anno az XP-vel volt. Igazából azt sem értem (hozzáteszem nem másztam bele a technikai részébe, biztos lesznek ilyen téren is újítások nem csak megjelenésre) hogy minek új Win, a 7-es is még nem múlt el 3 éves. Anno a Vista kiáltott egy optimalizált változat után mert amúgy maga az elgondolás jó volt. Abból lett a 7.
    A DX kérdés meg jogos, 11-nél tartunk ami hűű meg haa de igen csak keresni kell a különbséget a DX9/10 meg a 11 között. Jó, tudom, könnyebb rá programozni (ettől függetlenül sorra adják ki a sz@rabbnál sz@rabbul optimalizált játékokat de mindegy, anno a DX9 megjelenése után is bika gép kellett az akkori csúcs játékokhoz de legalább látta az ember, hogy miért) de akkor is, mint minden ez is inkább a pénzről szól.

    [ Szerkesztve ]

    Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

  • Sir Ny

    senior tag

    válasz #41133696 #81 üzenetére

    „Az esélyes, hogy a low end gépeken is pöpecül fog futni a minimalista grafikai megjelenés és egyes szolgáltatások gyári kigyomlálásának okán.”

    Mégis ki találta ki azt, hogy egy operációs rendszer egy gépen jól/rosszul fut? Egy operációs rendszernek az égegyattavilágon semmi más dolga sincs, mint hogy a programok és a hárdverek között tartsa a kapcsolatot. És hogy elférjen egy floppin. Operációs rendszer hárdverigényéről beszélni meg egész egyszerűen röhögséges.

    -

Új hozzászólás Aktív témák