Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Archer #78 üzenetére

    Ezzel én is így vagyok... egészen addig tökéletesen elég a Windows 7 is ameddig a legkorszerűbb DirectX verzió elérhető lesz rá, aki meg PC-n nem játszik, annak meg főleg...

    Sőt a magam részéről ha anno nem szívtam volna a Vistával, illetve előbb rájöttem volna erre akkor a 7-esből is csak egy Dobozos verziót vettem volna és nem vettem volna még egy 7-es OEM-et is - az OEM amúgy megelőzte a dobozost időrendileg.

    Sőt az sem kizárt, hogy ha a Vistából anno Dobozost vettem volna OEM helyett, akkor szépen átköltöztettem volna a nagyobbik gépre és mai napig azon használnám - DX11 van Vistára is, az meg hogy erőforrás ígényesebb mint a 7 -es nálam a kisebbik gépen sem jelent problémát akkor a nagyobbikon sem fog, UAC is van, klasszikus startmenü is van, minden van :-). Persze így sincs használatlanul a Vistám mert a kisebbik gépen felváltva használom a két OEM rendszert és a Vistát sűrűbben mert azon van az MSE+ Agnitum Firewall PRO páros a hetes OEM-en meg cska egy NAV...

    Érv a Windows 8 mellett:

    Windows 7 Dobozosról csak Windows 8 Dobozosra lehet majd Upgadelni - ha csak nem lesz orbitális bukta a rendszer a piaci eladások tekintetében mint a Vista volt - Windows 9 -re nem :(

    Az esélyes, hogy a low end gépeken is pöpecül fog futni a minimalista grafikai megjelenés és egyes szolgáltatások gyári kigyomlálásának okán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák