Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz asdf_ #21 üzenetére

    Az elektronikus feltöltőkártya most akkor mi, az újságosnál lévő fizetés?

    Elég gyökérség lenne ezt megszüntetni a plasztik kártyákat meg megtartani. Környezetvédelem vagy mi. :U

    A kedvezmény törlése meg azért nem semmi. Végülis csak a kezdetek óta volt...

    [ Szerkesztve ]

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • #79335424

    törölt tag

    válasz asdf_ #29 üzenetére

    Sztem neked kéne alaposabban elolvasni! Tehát a csomag tartalma az, amit megvásárláskor a csomag tartalmaz. Már ebbe is bele lehetne kötni, hiszen regisztráció is kell hozzá, amit viszont nem tartalmaz a csomag. De ne legyünk szőrszálhasogatók, lépjünk túl ezen! A táblázat két, különböző kifejezést használ. Jutalmak és királyságok. Ebből az utóbbi az új akció lehetőségeire utal. A táblázat "miért jó" részében egyértelműen a királyságok felhasználási idejét említi:
    "Mert teljes 30 napig
    használhatod a királyságokat!
    "
    Az alatta levő mondat egyértelműen írja, hogy a táblázatban szereplő adatok a SIM és a SIM + telefon opciókra is érvényesek. A "csomagban foglalt királyságok" sztem egyértelműen definiálja, hogy milyen kedvezményekről van szó. Na, itt már csak 7 napot ír:
    "SIM kártya csomag és hagyományos telefon csomag vásárlás esetén a csomagban foglalt királyságok: 3baráti 20-as + 50MB extra net melyek felhasználhatósága 7 nap"
    Szerinted ez kerek? Mert sztem enyhén szólva nem az.

    nfsu17:
    Bocs, az nekem nem volt meg, hogy meg fog szűnni! Az télleg gáz!

    [ Szerkesztve ]

  • nfsu17

    veterán

    válasz asdf_ #21 üzenetére

    szerintem nézzük át az ÁSZF-et mégegyszer, mert én nem találok benne elektronikus feltöltés teljes megszüntetéséről semmit, és ne híreszteljünk rémhíreket, mert még a fejünkre koppintanak.

    tehát erről az ÁSZF-ről van szó:
    [link]

    az 5. pdf oldalon kezdődik, ami minket érdekel.

    1.7. A Szolgáltató a Kártyás Előfizetés használatához különböző árú, értékű és formájú (pl. elektronikus, fizikai, stb.) feltöltőkártyákat forgalmaz:

    és akkor itt leírja a fizikait, aztán leírja az elektronikusat, amiben szerintem elírás van:

    2014. augusztus 14-étől a Szolgáltató az alábbi fizikai (elektronikus?) feltöltőkártyákat („Telenor-feltöltőkártya”) értékesíti:
    Elektronikus feltöltőkártya bruttó ára*.....

    aztán később

    2014. szeptember 9-étől a Szolgáltató egyes Értékesítési Pontokon és a MyTelenor felületen az alábbi elektronikus feltöltőkártyák értékesítését lezárja:

    azt amit Te írtál, szó szerint én sehol nem találom

Új hozzászólás Aktív témák