Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burki

    aktív tag

    válasz Entryy #50 üzenetére

    Nem értem a támadó,cinikus hangvétel okát. Ennyi erővel azt a vergődést is lehetne ilyen jelzőkkel illetni, amit a mobilflottás topikban folytattok napi rendszereséggel. Legyünk már kicsit elfogadóbbak egymással, az ellenségeskedést pedig tartogassátok annak, aki megérdemli. Valaki vette a fáradtságot, és írt egy cikket egy szolgáltatás alternatív megoldásáról. Szarakodás? Miért is? Akkor töltök rá, amikor akarok, ha nem akarok következő időszakban nem töltök rá, és kész. Nincs szerződéskötés, nincs papírmunka, nincs kötbér. Van akinek ez élhető opció, és nem szarakodás. Nem akarok személyeskedésbe belemenni, de ez egy szakmai fórumnak titulált valami. Tessék ehhez mérten viselkedni, és értékelni mások döntését.

    Apropó... van aki még a 10 ezret sem akarja megközelíteni, nem hogy átlépni. És ne gondold azt,hogy csóróságból. Én speciel meg tudnám fizetni a 15 ezres csomagot is a Telekomnál, de semmi értelmét nem látom, ezért "szarakodok" ilyen megoldásokkal. Van más értelmesebb dolog is amire azt az évi 180 ezret el tudom költeni.

    Szerk.:
    Egy apró gondolat ami lemaradt: én speciel okádok tőle,hogy minden szolgáltatónál 2 rohadt évet alá kell írni,hogy normális árakat kapjak. Egyáltalán minek írjak alá szerződést? Ha rendesen végeznék a dolgukat, és nem lenne ügyfélpanasz, akkor meg sem fordulna az ember fejében,hogy szolgáltatót váltson...

    [ Szerkesztve ]

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • ElFeo

    tag

    válasz Entryy #50 üzenetére

    Szia

    Köszi az infót!
    Te nem akarsz VOIP szolgáltatókkal játszadozni, én meg mobilflottával, kaucióval, hűségnyilatkozattal, havonta érkező számlákkal.Havi szinten-a már többek által is említett komprumisszumok mellett- kb. 1.000 ft-ból kijövök.
    Minek kötelezném el magam bármelyik szolgáltató felé? És minden mobilelőfizető egy hatalmas flotta tagja tulképpen.Szóval miért nem elérhető ilyen paraméterekkel elérhető csomag bármelyik előfizetőnek alapból? :)) :)) Amúgy voltam már olyan flottában, ahol néhányan nem fizették a számlát és tiltották az egész flotta kimenő hívásait.
    Egy szónak is száz a vége, A cikk csak egy alternatívát kínál. Mégegyszer köszönöm, hogy vázoltál egy másik lehetőséget is!

  • KurtCobain

    őstag

    válasz Entryy #64 üzenetére

    Vannak akik nem telefonálnak sokat, mint ahogy én sem. Én inkább sz@rakodok töltögetéssel, próbálgatással, de legalább nem vagyok láncra verve, egy feltöltés évekig elég (ha addigra nem beszélem le). :)

    Arra a "pünki-fon"-ra azért kíváncsi lennék, de így nem találok rá. De biztos vagyok benne, hogy ott is van valami buktató. Pl több ezres belépési vagy tagsági díj...

    [ Szerkesztve ]

    Mmm'kay?

  • Burki

    aktív tag

    válasz Entryy #64 üzenetére

    Megkövetem magam, túlreagáltam a dolgot, nem kellett volna ilyen hevesen ráugranom a posztodra. Elnézésed kérem.

    A témához kapcsolódóan: Lumia 820, Windows Phone 8, Telekom. Itthon kipróbáltam, Mobile VOIP, Browser Calls, viszont a végeredmény elkeserítően ramaty minőség. Wifin és 3g-n is. Visszhangzik, recseg, szétkapcsol.

    Viszont a BrowserCalls regisztrációval kredit feltöltése nélkül is engedett telefonálni. Lehetséges,hogy a minőségbeli különbség adódhat ebből, vagy inkább a készülék/platform/szolgáltató miatt? Ha minőségben csak ennyit tudok kihozni ebből a kombinációból, akkor felejtős a minőség miatt.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Új hozzászólás Aktív témák