Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burki

    aktív tag

    válasz ElFeo #30 üzenetére

    Köszi a tippet, azt hiszem először valami ilyen "szolgáltatóval" próbálom ki magát az appot,hogy működik-e.

    Nekem még a Mix díjcsomagom van a Telekomnál, amit már körülbelül 2 éve megszüntettek, de ugye a meglévő előfizetéseket nem szüntethetik meg. Mivel főleg Telekomos számokat hívok, így a Mix díjcsomag percdíjánál jobbat sehogy sem tudnék kihozni, semelyik új díjcsomaggal. Egy átverés ez az egész telekommunikáció Magyarországon. Se egy normális díjcsomag, se egy normális mobilinternet konstrukció. Ha valami normálisat szeretnél, a gatyádat is ráfizeted.
    Mióta dolgozom, megnövekedett a telefonhasználat is, így viszont nem szoktam kijönni a Mix díjcsomag keretéből, szinte mindig kell feltöltőkártyát vennem, ezt pont jó lenne ilyen voippal kiváltani.

    Értem én, hogy Magyarországon a piac és a gazdasági helyzet ezt generálja, de néha olyan érzése van az embernek,hogy örömmel szivatnak, húznak le. Remélem nem csak egy utópikus elképzelés abban reménykedni,hogy hazánkban is eljön az az idő, amikor a szolgáltatók a fogyasztók,vásárlók igényeihez fognak igazodni, és nem fordítva, arról nem is beszélve,hogy egy normális érdekképviseleti szerv sem lenne hátrány, akik nem csak fogadják a panaszokat, hanem érdemi intézkedéseket is tesznek.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Új hozzászólás Aktív témák