Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Penge_4 #26 üzenetére

    "Azért kicsit érzed a különbséget. Parci kulturáltan kifejtette a véleményét, te pedig személyeskedtél. De ha valami rosszat szóltam a 4-es hozzászólásban, ami ezt kiváltotta, akkor bocsi."

    az itteni #4-es hozzaszolasoddal veletlenul nincs gond
    az osszes tobbivel van - ahol epp nem hazudsz, ferditesz, ott flam-et probalsz kelteni, szemleyeskedsz, vagy sulyos targyi tevedesben vagy

    "Egyébként meg innentől megmondtam, hogy oda fogom postolni a személyeskedő hsz-eidet, mert korábban engem (is) banolt Racecam, amiért visszaszemélyeskedtem neked."
    hajra
    csak nehogy egy unatkozo oramban en meg belinklejem, te mit muvelsz

    "Neked pedig (hogy a te szavaiddal éljek) többen szóltak már a tagok a fórumon, hogy attól, ha valaki véleménye nem egyezik a tiéddel, még nem feltétlenül trollkodás vagy személyeskedés."
    nem, valoban nem
    viszont amit te muvelsz, az messzemenoen kimeriti mindkettot

    "Ha azt írom, hogy az otthoni warez nem feltétlenül jelenti azt, hogy megkárosít az illető bárkit is, ugyanis nem feltételezhető, hogy meg is venné ellenkező esetben az adott tartalmat ez is egy vélemény, ezzel nem buzdítok senkit semmire, csak kifejtem az álláspontomat és próbálom a jogi szabályozásokat felhasználói szemmel értelmezni. De ha ez buzdításnak minősül, akkor sem a te dolgod a moderáció, hanem a moderátoroké."
    ha csak ezt irnad (nem ezt irod, megint hazudsz), akkor meg rendjen is lenne
    es bar a moderacio valoban nem az en dolgom, ahogyan te szolhatsz a modkerben, en miert ne tehetnem meg ugyanezt?

    "Különben meg végképp nem értem, hogy mindez hogy kapcsolódik a kínai tartalomszűrés topichoz, de te biztos tudod..."
    tudom, s ha olvasnal, te is tudnad
    remek szemlelteto peldaja vagy annak, hogy a tartalomszures jo, mitobb, a tartalomszures kell

Új hozzászólás Aktív témák