Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz ollie #2 üzenetére

    Akit a BKV sztrájk miatt kirúgnak mert késett fél vagy 1 órát a munkahelyéről az szerintem panaszt tehet a megfelelő hatóságnál, de el nem tudom képzelni, hiszen erről nem az az ember tehet. Egy ilyen céget amúgy is otthagynék mert ilyen hozzáállással sokkal komolyabb és nagyobb simlisségek is folyhatnak ott.

    Az üzletekre van nekem egy példám, nálunk Szegeden épp fel van túrva a belváros, rengeteg felújítás, közműcsere, villamosprojekt van folyamatban. Panaszkodnak az üzletvezetők, hogy alig van vendégük mert szinte el vannak zárva a külvilágtól. Kérdem én, hogy mikor és hogyan csinálják meg a felújítást? Erre senki nem tud értelmeset válaszolni, inkább örülni kellene, hogy épül-szépül a város.

    Sztrájknál a törvény adta jogaikat érvényesítik a dolgozók, a 89-ben elfogadott sztrájktörvény pedig hiányos mert nem tisztázza az elégséges szolgáltatás fogalmát. Nem köti ki mondjuk, hogy a buszok 50%-nak mennie kell, csak arról van benne szó, hogy mely területeken(közlekedés, közmű) kell tárgyalni az elégséges szolgáltatásról.

    Őszintén szólva csodálom, hogy nem pattant el korábban az a bizonyos húr, sorban esnek ki a csontvázak a szekrényből a BKV-nál, rabosítják a volt vezetőket stb. Szétlopták ezt a céget.

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák