Keresés

Aktív témák

  • creation

    senior tag

    Hatalmas arc vagy :R

    "A mostani egerek közül szerintem ez a legjobb a világon. Hogy miért azt nincs kedvem leírni. Cooler Master Storm Xornet."

    Igazi egyéniség vagy ezzel az írok is blogot meg k@pj..ok be stílussal... :Y

    "Természetesen lehetne jobb is, például szerintem nem kellene rárakni a dpi átkapcsoló gombokat, mert így sose fordulna elő hogy véletlenül lenyomja az ember. Meg lehetne részletesebb dpi állítás."

    Akkor hogyan állítod a DPI-t? Szólsz neki, hogy most vedd ma' lejjebb, vagy kétszer asztalhoz vágás = DPI UP?

    "Meg lehetne olyan változat is, ahol egy kis vékony műanyag talp kilógna még jobbra, ami megtartaná a kisujjat is."

    No igen, mondjuk ezt én is hiányolom a pár kategóriával e felett levő G600-ból is... Igaz az is, hogy van olyan, amin meg van ez a kis extra...

    "Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

  • creation

    senior tag

    válasz Racionális #2 üzenetére

    Érdekes elgondolás, csak pont akkor hasznavehetetlen, amikor szükséges a DPI-k közötti váltás.

    Vagyis hmmm... Akkor én is elmondok valamit...

    A DPI nem is de az érzékenysége (itt inkább az egérmutató gyorsasága) képzeld elég régóta állítható... Egészen precízen.

    Mi több a legtöbb program (és a játékok is), külön lehetőséget nyújt neked, vágyaid egerének megvalósításához...

    Nem kell megköszönnöd :R

    [ Szerkesztve ]

    "Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

  • creation

    senior tag

    válasz Racionális #5 üzenetére

    Racionális választ vársz?

    Van olyan ember akinek percenként többször, s van akinek évente se. Egyik vágyik arra, hogy az szoftver nélkül kapcsolható legyen és megveszi az általad legjobb egérnek tituláltat, s van aki soha és vesz magának egy "buta" egeret s nem sír ilyen hülyeségeken :DDD

    Amúgy meg tényleg én vagyok a barom, hogy ezt felhoztam :R

    "Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Aktív témák