Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DithenS

    senior tag

    válasz zsolt501 #7 üzenetére

    Honnan gondolod?! Tudnád hogy titokban milyen technológiák léteznek már ma is.
    Ez épp olyan mint a haditechnika,nézzünk egy vadászgépet,olyan technológiai újításokat tartalmaz ami kb 10 évre rá fog elterjedni a mindennapokra,közben azt a vadászgépet már a megjelenése előtt 20 évvel elkezdték fejleszteni,tehát ott vagy hogy a haditechnika mindig 10-15 évre előnybe van mint a piac.
    F-22-esnek például olyan a sisakja hogy kamera képét nézi a pilóta,gépen van nagyon sok kamera még alul is,így képzeld el a pilóta ha a sisak a fején van és alá néz,nem padlót látja hanem ami alatta van,magyarán annyit lát hogy a lába a semmibe lóg szinte,remélem érted,autókba ez mikor fog elterjedni szerinted?! A oszlop ma is sok gondot okoz hogy képes kitakarni egy 80kg-os embert is álltalában,és olvastam arról is hogy kamerát építenek az autók A oszlopába és egy monitort tesznek majd az utastérbe az A oszlopra,így a sofőr átlát az A oszlopon szinte,igen de majd 10-20 év múlva aztán haditechnika amint említettem már most használja,addigra meg lehet elavult is lesz ez :D
    Szóval biztos hogy van olyan akkumulátor,csak tudod politikusok nem támogatják mert akkor nem függenél a kormánytól,energiával képesek a kormányok irányítani a népet,Orbán is ilyen aztán egy kis ország,Amerikát képzeld el,olajból jön a lé,egy új akkumulátorral mindenki elektromos kocsira váltana aztán az állam meg miből szedné a lét?! Annyi Áfát nem tehet az akkumulátorokra mert akkor meg tüntetések lesznek.Hidd el ki van ez találva.
    Paksra kitérve én nem támogatom,addigra már olyan technológiák lesznek áramtermelés területén,hogy szerintem az atom elavult lesz,bár az atom mindig is elavult volt,nagyon veszélyes még a tárolása is,nem lehet azonnal leállítani tehát Japánba már napenergiát használják inkább.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák