Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz cucka #15 üzenetére

    "Gondolj bele, milyen költsége van egy ilyen egyszerű eszköz tervezésének, gyártásának. A merevítőt el kell szálíltani a gyárba, raktáron kell tartani, adminisztrálni kell, ezen kívül extra igénynél szalagmunka helyett egy munkás azt külön be kell rakja a gépbe."

    Mert ez az odd-re nem igaz? :F

    Amennyiben ugy tervezik meg, hogy az interface megegyezzen az odd-vel, semmivel nem kerul tobb idobe, energiaba ezt betenni egy odd helyett, sot, inkabb kevesebbe van, nem kell csatlakoztani az alaplaphoz.

    Regebben milyen jo volt, lehetett cserelni az odd-t, ha kellett akar vinyora, egyes esetekben asszem akkura is. Es kiveheto cucc volt, vagy lyuk volt a helyen, megsem tortek, borultak a notik.

    Egyeni konfiguracional pedig had dontse mar el az ember, hogy kell-e neki odd, vagy sem. A kerek ilyen szempontbol nem jo pelda autokrol, inkabb a klimahoz kellene hasonlitani. Midnenki alapbol beteszi, holott lehet nem is lenne ra szukseg.

    d900t: miert hasznalhatatlan egy noti odd nelkul?

    mod: cucka, latom a cserelesi opciot te is irtad. De nem tudom megnezted az adott oldalt? Dugig van latitudedal, a normal, nyugaton elterjedt Dellek kozul semmit nem fedeztem fel benne. Sem xpssem egyeb. Egy asztali xps az egyetlen, ami atfedes a kulfodli home felhasznalashoz ajanlott gepekkel. Ez itt eroteljesen pro teruletnek tetszik.

    Es ami igazan durvava teszi, bizonyos specifikaciok. Megneztem, pl a tabletben a procit lecserelni egy ketmagosra kapasbol plusz 100k+ HUF-ot jelent.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák