Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz King Unique #111 üzenetére

    "A Mancikáknál is volt rá példa, hogy már a megszokottól kicsit eltérő felület, dizájn, pár máshova kattintás miatt nem kicsit húzták a szájukat."

    Egyszer ezt ugyanúgy winen is meg kellett tanulja, ha pedig annyira egybites akkor ki lesz rúgva (vagy eleve fel sem veszik) és majd jön a helyébe más aki megtanulja. Ha nem is ez, akkor sem Mancika fog dönteni az átállásról.

    "Az elavult jelzővel azért csínján bánnék, mert pl. a fentebb szidott MSO-ra ezt, más irodai szoftverekkel összevetve, nagyon nem aggatnám rá."

    Tekintve hogy MSO mennyi pénz- és erőforrásból készül, szemben az LO vagy egyéb ingyenes megoldások, de igen, elavult. Amúgy felhasználás kérdése, az én szemszögömből egy excel tábla elég ócska, a 2010-ben olyan bugok vannak amik soha nem lesznek javítva, de persze tudom, fizessek elő havi többezerér az újra. Ez viszont így nem járja.

    "Továbbá, ha egy tevékenység professzionális szoftvereket igényel..."

    A professzionális szoftverek viszont nem igénylik hogy fizetős legyen az os amin futnak. Igen, át kell portolni, a lehetőség adott csak élni kell vele.

    Azt pedig elfelejtettem írni előzőben, hogy attól még hogy jelen pillanatban warezolják egyesek a fizetős szoftvereket, nem érv, tekintve hogy cégeknél ez alapból nem játszik, otthonra meg nem éppen biztonságosak a crackelt cuccok (ami ki tudja meddig fog működni win esetén), a biztonság pedig évről-évre már egyre kritikusabb, főleg hogy egyre több mindent a neten intézünk.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák