Új hozzászólás Aktív témák

  • garaboncias2

    csendes tag

    Hat en a Cordon-t jol meg szivtam, tobb mint 6 hete ulnek mar a telefonomon.

    Osszetort a kijelzo augusztusban (megjegyzem ennel komolyabb eseseket tulelt mar a telefon, de az elotte levo nap neztem is hogy milyen "rugos" a kijelzo teteje, utolag osszerakva el volt mar valva a ragaszto, szerintem ezert tort konnyen. De mindegy en hibam leesett osszetort az edzett uveg kijelzovedovel eggyutt)

    Beadtam a Cordonba majd 1 hetig semmi, rajuk irtam hogy most mi van, erre megkuldtek az arajanlatot (ami amugy szerintem teljesen korrekt 36e ft, a neten rakeresve az sony-s alkatreszekre dragabban jott ki) rogton kertem is a javitast.

    Eltelt meg 3 het, elkezdtem irogatni nekik de semmi...
    amugy a honlapjukon 1 telefonszam van de az nem ugyfelszolgalat a kiiras szerint, szoval nem tudom ti mit hivogattok, de amugy se vettek fel.
    bementem szemelyesen mondtak hogy jovohetre biztos meglesz alkatreszre var...
    mondtak hogy a javitast ajanlat elfogadasatol szamitott 30 napra valalljak a javitast szoval meg idoben vannak

    Eltelt meg 1 het nem lett meg, letelt a 30 nap is, irtam nekik mondtak h most mar ezen a heten azert tenyleg meglesz. meglassuk...

    De ezek szerint olvassak a leveleket, csak az erdeklodesekre nem valaszolnak, csak ami "erdekes" szamukra.
    El nem tudom kepzelni, mi olyan kulonleges az esetben hogy nincs hozza alkatresz, ahogy olvastam a forumon azert nem olyan ritka a tores.

    A legnagyobb szivas hogy nincs mas lehetoseg mint kivarni akarmennyi ideig tart...

Új hozzászólás Aktív témák