Új hozzászólás Aktív témák

  • BRIKLY

    veterán

    CleaN Droid v2.0!

    Feltételek:
    ROOT
    CWM

    Mielőtt elkezdenéd,csinálj egy mentést a jelenlegi állapotról!
    Ennek menete:
    CWM indít, (lent 2.lépés)
    -backup and restore / backup. Vagy ha sd-re szeretnéd,akkor backup to external sdcard

    Telepítés menete:
    1.: A ROM-ot,és a Kiegészítők telepítőjét Felmásolod a telefon belső tárolójára.
    2.:Telefont elindítod recovery módban. (Indításkor nyomkodd a hangerő FEL gombot amíg rezzen egyet)
    3.: Wipe data/factory reset. Vigyázz!A telepített alkalmazások,és összes beállítás törlődik! A belső tároló tartalma megmarad.
    3: Wipe cache partition
    4.: Mount and Storage / format system
    5.: Install zip from sdcard, / choose zip from sdcard, / CleaN Droid v2.0.zip , / yes

    6: Ismét choose zip from sdcard, / Kiegeszitok. Itt kiválaszthatod,hogy melyik alkalmazásokat szeretnéd telepíteni,és itt választhatsz átlátszó statusbart,és nigation bar-t.Ennek menete szerintem teljesen egyértelmű lesz.Ez után ha vissza szeretnéd állítani az alkalmazásaidat,és beállításaidat,akkor visszalépsz a CWM elejére,majd Backup and restore / advanced restore / mentésed dátuma / restore data.

    Vagy ha sd-re mentettél,akkor advanced restore from external sdcard. Ha megvan,CWM-ben vissza lépsz a kezdő oldalig,és újra indítod a telefont. (reboot system now)

    Az első indítás a szokásosnál több időt vesz igénybe!

    Módosítások az előző verzióhoz képest:

    Automatikus szinkronizálás javítva,
    További kb 50 app eltávolítva
    Full Deodex
    Wifi fix integrálva
    SystemUI és framework módosítások. (Vékony,fekete notibar,stb)
    Honami launcher és widgetei
    Launcher bezárogatás javítása
    Kb 150 build.prop tweak,és 6 init.d tweak a jobb sebesség,jobb memóriakezelés,akkuidő,és egyebek érdekében.

    Azt hiszem ennyi,várom a véleményeket,kérdéseket és kritikákat. :R

Új hozzászólás Aktív témák