Új hozzászólás Aktív témák

  • Lordoff

    csendes tag

    válasz dokee78 #27 üzenetére

    Nekem nem tetszik a tesztben lévő készülék, nem ragozom miért de abban igazad van, hogy inkább ez mint egy y300. Az unokatesóm vett y300-at és nem tudom, lehet ő fogott ki valami hibás darabot, de laggol még a menüben is. Teljesen gyári állapotban van, de a legmeglepőbb nekem az volt, hogy a Temple run 2-ből való kilépés után várni kellett, hogy betöltsön az élő háttérkép... Na azért az nekem már sok volt.

    Lehet taglalni kinek miért nem tetszik ez a sony. A tft kijelzők nekem sem jönnek be, de kinek hogy. Ha ennek a telefonnak gyengéje is a megjelenítő semmiképp sem hasonlítható egy y300-hoz. Talán kijelzőben megveri (ezt embere válogatja, kinek mi tetszik jobban), de semmi másban nem.

    #29:

    Szerinted hány ember érdekel ilyen részletes képernyő, vagy másik esetben mondjuk hangminőség elemzés? Téged és még talán néhány embert, a legtöbben pedig ezért lehet nem néznék meg az élő tesztet, de ennyire már nem akarnak belemenni és később a youtube-on átugranák az ilyen részeket. Ezek általános tesztek. Megnézhetjük a kijelzőt, a sebességet, elmondják a specifikációkat és ami a legjobb (legalábbis szerintem) egy egyéni emberi véleményt. Azt, hogy milyen a fogása a telefonnak, autóban mondjuk navigálásra hogyan használható, dobja-e a jelet vagy tartja stb. Ha valaki vájtfülü vagy kijelzőfetisiszta az talál majd forrást magának az interneten, ahol mindennek utánanézhet.
    Az írásos és a videotesztekből is minden kiderül, ami az átlagembert vagy a témát szerető embert érdekel. Szerintem az általad is kért dologgal csak unalmas, vontatott és nagyon hosszú lenne egy cikk vagy video formájú teszt.

    Legendd, én köszönöm a teszted és a többiekét is, a munkátokat.
    Egy elégedett PH lapcsalád olvasó. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák