Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stul87

    tag

    válasz Imike_80 #4923 üzenetére

    Igen, gyönyörű képeket csinált, viszont mindenre várni kellett cserében...tehát valamit valamiért, inkább legyenek rosszabb képeim, mint hogy várnom kelljen,mert azt gyűlölöm. Nekem inkább nagyobb gond volt,hogy vettem egy S Advance-t, de aki már használt jó telefont (Neo), az nem tud áttérni egy Samu-ra. Gondolok itt pl arra, hogy pont mögöttem van a teló töltőn a szoba másik felében, de várjatok megnézem, hogy kerestek e, és mivel zenét is hallgatok, így nem hallom ha csörög (Jé,csak hátra fordultam, és látom nem volt semmilyen esemény)...tehát utálom,mikor el vannak ájulva egy telefontól közben meg a gyakorlatban használhatatlan...ahogy pl az advance nem ébresztett,és akadt a videófelvétel...igaz egy kolléga írt 1 oldalas segítséget(amiért hálás voltam, hogy vette a fáradtságot!), amivel megjavulhat, és mivel ott hagytam 2 évre 45 rugót a Tnornál, arra vágytam, hogy mókolgassak? Nem...hanem erre,hogy megrendeltem a kis L-t,és egyszerűen azt csinálja a telefon,amire vágyom,ha GPS kell,azonnal segít,ha face-re megyek,azonnal fent van..ha wifi kell,azt is látja és azonnal csatlakozik...hogy gyengék a képek, kicsit zavar, de a mindennapokban egyszerűen nem tudok semmilyen hibát mondani...kell ettől több egy telefonnak(ja és persze nézzük az árat is)? Nem akarok fannak látszani,csak használni szeretnék egy telefont, és persze van aki nincs megelégedve vele...a múltkor néztem ahogy egy olasz fickó demonstráció képp szétverte a 6-os BMW-jét, mert szerinte egy szutyok :DDD

    "csak a pubg!" by Sz

Új hozzászólás Aktív témák