Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jenei1994

    addikt

    válasz Paulo5577 #46 üzenetére

    Ios-ra gondol szerintem. :D

    A Wp-re meg nekem senki ne mondja,hogy faxa.

    625-öm 2 szer fagyot úgy be,hogy alig tudtam újra indítani. :(((

    [ Szerkesztve ]

  • MK VII

    veterán

    válasz Paulo5577 #46 üzenetére

    Minden más ami nem egyén által mókolható OS. Amíg nem zárt rendszerű az OS és nagyon sok telefonra ezt rakják addig optimalizálásról egyik gyártó se beszéljen,mert marhaság. Több ezer féle telefonra, több 10-100 féle hardverre NEM lehet optimalizálni. Főleg,hogy a telefongyártó cégek a saját igényeikhez mérten nyúlnak hozzá az Os-hez és úgy teszik tönkre ahogy akarják. Mert nem lesz jobb attól,hogy a saját szar appjait ráteszi. Csak rosszabb lesz.
    Ott van pl. a Windows OS. Mindegyik készüléken ugyan az a verzió fut. Nincsen belekontárkodva és minden készüléken, a legolcsóbbon is zökkenőmentesen fut. Eleve nem kell hozzá fele olyan erős hardver sem mint az Androidhoz.
    Az én meglátásom,hogy androidos telefont még mindig csak az vesz aki nem lát át az üzletpolitikájukon és még nem használt huzamosabb ideig mondjuk egy Windows-t vagy egy iOS-t. Részemről az iphone kizárva,de nem azért,mert bajom lenne az iOS-el hanem azért,mert egy kukahalom cég. A garanciális ügyintézésükről meg ne is beszéljek. Kiad az ember 130-150 ezer forintot egy készülékért és,ha van vele valami gond akkor mindenféle marhaságot kitalálnak,hogy miért nem javítják garanciában. Meg ugye a szolgáltatós mobiljukat eleve nem is javítják. Ha valami gondod van a készülékkel akkor el is könyvelheted,hogy kidobtál az ablakon X százezer forintot. Tetü egy cég az már biztos.

    (#48) jenei1994
    Konkrétan nekem is volt Lumia 625-öm és Lumia 520-am is és 720, 920, 820.
    Hidd el nem az OS hibája,hogy kifagyott a telefonod. Amúgy a 625 nekem is kifagyott 1x,de az összes többit a legnagyobb megelégedéssel használtam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák