Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    Kellene egy kis help.

    Elkezdtem írni egy sms-t, ami közben jött egy hívás. Fel is vettem, majd a beszélgetés befejeztével visszatértem az sms-hez, amit töröltem, mert épp hívó félnek készült volna, de így tárgytalanná vált. Ezután a telefon benyögte, hogy le kell állítani egy appot, amire nyomtam neki, hogy állítsa le. Kis idő múlva megint beugatott egy hasonló üzivel, de most az ADW indítót akarta leállítani. Nyomtam, hogy állítsa. Persze eltűnt minden kijelzőről és beugrott a böngészőbe, de net híján elérhetetlen weboldallal örvendeztetett.

    No ekkor hirtelen felindulásból újraindítottam a telót, ami után rendben be is indult a rendszer.

    Most kaptam egy sms-t, amire nekiálltam írni egy választ ill. nekiálltam volna, ugyanis a képernyőbillentyűzet teljesen átalakult a hagyományos mobiloknál jól megszokott kialakításra (3x3-as gombok, ezeken a jól megszkott jelek. tehát pl. az "o" betűhöz háromszor kell megérintenem a középső sor jobb szélső elemét)

    Hogy a ménkűbe került ilyen alakra a virtuális bill és hogyan lehet visszavarázsolni a qwerty-t?

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák