Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amadeus11

    senior tag

    válasz Vargnatt #39 üzenetére

    Teljesen egyetértek veled . Elsőre egy kezdőnek túl bonyolultnak és összetettnek tűnik a böngésző . Rá kell szánni egy kis időt , hogy az ember megismerje és személyre szabja . Általában az átlag user azt se tudja hol vannak a beállítások , szóval itt kezdődnek a problémák . Több ismerősömnek dobtam fel Operát és némi beállítás és kisebb bemutató- mit hol talál után - a többség ezt nyüvi .
    Élményindexben tényleg verhetetlen az Opera . Kezdve a gyorshívótól a vizuális tabokig , egérmozdulatok stb ... Igen ezt addonokkal tudja a Firefox is , de ez kb. olyan mintha egy eredeti Nike cipőt hasonlítunk össze egy hamissal . Valahogy nem az igazi . A Firefox hozzá kell tegyem az utolsó egy évben rengeteget fejlődött , ha nem lenne az Opera én is azt használnám .
    Engem amúgy nem zavar , hogy nem használják olyan sokan , amíg a böngészőt fejlesztik és mindig készül újabb (és jobb ) build . Egyébként az hogy a Firefox ilyen népszerű nagy mértékben köszönhető a Google -nak . Évekig nyomatta . Most , hogy van saját böngészője természetesen mindent megtesz hogy népszerűsítse . így az átlag user , aki használja a keresőt ill. a You Tube -ot minden nap találkozik Chrome reklámmal . Szal tudja hogy létezik , van , ha kedve támad rákattint , letölti .
    Opera reklámmal elvétve találkozik az ember .

    There is a star

Új hozzászólás Aktív témák