Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stunts666

    őstag

    válasz jacis #46 üzenetére

    Egy Sense vagy egy alap Android kozel van. Azert nem fogja utolerni semmi sem, mert nincs annyifele hardvert. Nem kell annyit optimalizalni. Viszont ha megnezel egy Nexus 6 vs Iphone vs HTC One videot, azert ott vannak.

    Instabilitasrol nem tudok mit mondani, mert a M7 Sense sose fagyott be, sose dobott nem valaszol uzenetet. Egyszeruen hasznalom.

  • babkukta

    senior tag

    válasz jacis #46 üzenetére

    Miért vagy ennyire meghúzatva az ios-al?? Azt hiszi mindenki, az mennyire stabil. Pedig elárulom, h nem... :D Torkig vagyok én is az ilyen meséktől, h barátom, meg ismerősöm stb mit mesélt. A helyzet viszont az, h szobatársam a 2. iPhone-t nyúzza, és nem teljes megelégedéssel. Először volt az i5-e, amit használtan vett. Nagyon kaki volt szegényke, kamerázni nem lehetett vele, mert ha elindítottad az alkalmazást, lefagyott. Hát, ezután szolgáltatótól vett egy i5c-t, ami kb 2 hetente lefagy neki 1x. Ezt is véletlenül vettem észre, pont jött be a szobába, amikor én mentem ki, és láttam h akkor indította újra. Megkérdeztem tőle, h mivan, fagy ez is (poénból)??? És igen, ez is. Vicces. Akkor mondta, h 2 hetente ezt csinálja
    Szerintem tudod mire akarok kilyukadni... vhogy már beleivódott ez emberekbe, h minden droid laggol, meg kell neki 3-4 giga ram, meg 8 mag, még az ios az isten, az stabil, nem fagy, meg smooth. Egyenlőre úgy áll a pálma, h fejlődik a droid is, viszont az ios visszacsúszott stabilitásban, így kb a 2 rendszer majdnem ugyanolyan

    [ Szerkesztve ]

    Üdvözlettel, Tibi

Új hozzászólás Aktív témák