Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viralmind

    aktív tag

    válasz #33253120 #1581 üzenetére

    "Amúgy ha tényleg ennyire vágod, akkor nem lenne hülyeség ha nyitnál egy mélyvíz topikot, és ott leírnád, hogy mire mit ajánlasz, és honnan lehet letölteni, és hogyan kell felrakni. Az általánosban ez szerintem kicsit sok."

    Szerintem meg nem sok , es teljesen felesleges szvsz melyviz topic egy olyan telefonnak amire garivesztes nelkul nem lehet rootolni , ugyanis baromi kevesen fognak belevagni, aki pedig szeretne az feltetelezhetoen tudja hasznalni a keresot, es boven megfer itt is az a par link amit a rootolasrol szol.
    Akkor mar inkabb elso osszefoglalo hozzaszolast csinaljon az akinek ehhez van kedve, ideje.

    Egyebirant sok telefonom kozul ez az ahol nem erzem annak szukseget , hogy romolgassam mert teljesen kielegito a teljesitmenye a gyari rom-al is, na nem mondom egy knox ugras nelkuli root azert jol jonne, de az is csak egy par app miatt kellene ami nelkul azert lehet elni.

  • fjudors

    aktív tag

    válasz #33253120 #1581 üzenetére

    szerintem többször leírtam, az s5 mini gyári rommal van....
    azt is leírtam, hónapokig használtam szolgáltatói rommal, kiváncsiságból (most, januártban) raktam fel a független romot...
    azt is leírtam: a gyári rom telepítése, garancia megmaradással nem "mókolás"
    soha nem szerettem romolni...de, minden új rendszernek vannak hibái, sokszor kis apró dolgok, amiket szeretnél kiküszöbölni...emiatt cserélgeted, amíg meg nem találod a megfelelőt.azt csak próbával tudod, és mivel 9 ember nem arra használja, mint te, ezért náluk nem jön elő a hiba...
    senki nem biztatott itt romcserére...megint teljesen másról beszéltek.én annyit írtam, nem kéne lehülyézni azt, aki lecseréli a romot.meg tudod mutatni, hol írtam valakinek, hogy cserélje le a romot?hm?
    mmellesleg, és ez a véleményem: ha romolsz, akkor nem vagy kötve a friss verziókkal a gyártóhoz...ugye..de, most egy olyan témáról vitatkozol velem, amit te hoztál fel.igen, szerintem akit érdekel, annak érdemes custom romot felraknia.de én nem mondtam, sem más hogy rakja fel
    leíírom, nagybetűvel, mert látom, félre érthető:
    GYÁRI SZOFTVER FELTELEPÍTÉSÉRŐL VOLT SZÓ A SZOLGÁLTATÓI ROM HELYETT
    ok? tehát nem custom romról, így nem értem, hogy jön ez ide..továbbra sem.

    én már nem szeretnék semmi ilyesmivel foglalkozni...illetve, elég rég passzív módban vagyok az interneten.azért nem gyüjtöm a hsz-eket, mint páran. van pár téma, miben az átlagnál nagyobb a tapasztalatom, de már a 90-es években megtanultam: először olvasok, keresek, utána kérdezek.

    x1port
    ...
    én is mondhatnám, hogy alapigazságokat leírni jöttél, mert minden úgy jó, ahogy te gondolod.vegyük ez:
    valaki leírja: várja az 5-ös rendszert, hogy hozzáférjen a kártyához.válaszod: marhaság, felesleges a kártya
    a szoftver cserénél is te eldöntötted, az szar...először próbáltál a szervízzel, meg knoxxal, meg garanciával, meg mindennel riogatni..mikor nem jött be, akkor megsértődtél.asszem, ezt végigjátszottuk...elmondtad, hozzáértő vagy, sokat foglalkoztál droiddal.volt itt minden, hogy elmondhasd: hoáértő vagy, neked van igazad, a többi félrebeszél.
    szerintem, a rangoddal való hivalkodással mindent elmondtál.fogynak a dolgok, amikkel bebizonyíthatnád az igazadat.a kritikát tudni kell elviselni.adni könnyű.kettőnk közt a különbség, hogy engem ezen a fórumon sem, és máshol sem érdekelnek a rangok.én nem pályázok rá.

    a dolog úgy nézz ki, hogy ha valaki máshogy gondolja, mint te, az marha és felesleges dolgokon problémázik, majd te megmondod mire kell használni a dolgot.igazad van, hisz egy memórikártyát fogadó eszköznél teljesen felesleges az, hogy teljes értékűen hozzá lehessen férni a kártyához.ezt ugye te sem gondolod komolyan? hogy a bővíthető memória arra van, hogy csak a gyári programok férjenek hozzá? ha ez szerinted kötekedés, akkor nem tudok mit mondani..meg, igazából nem is érdemes.hisz pont te vagy az, aki leszólsz másokat, mert te nem úgy gondolod.
    azért, indíts egy szavazást, hány embernek lenne szüksége a memóriakártya elérésre..hány embernek okoz bosszíságot..akárcsak amikor pl total commanderrel akarok fájlt mozgatni a memkártyán..pl a camera albumból átmásolni egy másik albumba...ugye, nem kell elmagyaráznom, mennyivel egyszerűbb a TC-vel kezelni a fájlokat, mint a gyárival...ha ez felesleges, akkor a belső memória is felesleges, legyen minden felhőben.

    NPG_
    :)
    úgy vigyázunk a telefonra, mint a hímes tojásra...hátha baja lesz.
    az S"-eseimnél folytonTringle-el törölgettem a számlálót, ha szervízbe kellett volna vinni, nulla legyen. aztán fél évesen 47,5-ért, közel két évesen 32,5-ért adtam el őket...megérte...
    amíg nincs baj, nem számít...bár, ha nagyon rossz a gyári rendszer, lehet érdemes a pénzes javítás bevállalva kiiktatni a knoxot.ami, sajnos sokkal több a számlálónál, a nagyvállalati ügyfeleknek beépített átjáró..amit ki tudja, mire használ(nak). más cég ugye adatkiolvasás miatt tavaly megbukott az ilyen beépített gyári backdoor miatt...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák