Új hozzászólás Aktív témák

  • fjudors

    aktív tag

    kifutottam:

    ez a 100e- ár mormolgatása, mint valami zsolozsma...komolyan..nem az ár a lényeges, nem az határozza meg.
    ha mégis, akkor az bőven nem felső kategóriás, inkább közép kategória teteje. de nem azon múlik.
    egy 20e-s telefonnak is uu el kell látnia a gyári paraméter szerinti tudását..alkalmasnak kell lennie.

    azért, mert x összeg valami, még nem kell azzal példálózni. Mivel erre a telefonra nem volt CM mikor megvettem, nem tettem rá..
    de a Padfone2-re, a s1,s2,nexus, stb telefonjaimra mind rátoltam vétel után 15 percen belül.

    a windows is buta magában...a nyers android ezerszer értékesebb, mint egy gyártói.

    x1port
    nem.nem az a vicc.a vicc az, hogy azt állítod, nincs 5 perced megcsinálni, noha értesz hozzá, helyette hetekig keseregsz itt, hogy milyen szar ez a telefon

    tudom, mint a nno a vízállóságra, hogy nem is vízálló, csak marketingduma..mint az s5-nél, hogy gumisapka nélkül be fog ázni.

    tényleg nincs értelme, mert nem akarásnak nyögés a vége.szerinted mindenki hülye, aki azt mondja, meg tudod oldani otthon, old meg.szerintem meg..az az értelmes, aki hetekig tartó panaszkodás helyett, negyed óra alatt orvosolja a problémát, aminek ismert az oka is és a megoldása is.
    te leszólhatsz másokat, amiért segíteni akarnak, de neked van igazad, mert te úgy gondolod? ez nem így működik, fogad el...számodra kényelmesebb megoldás mástól várni a probléma megoldását..nincs ezzel gond, csak nehogy már a többi legyen a hülye, hogy magadat igazolva lásd.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák