Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    "70km-re rekedtek", "víz nélkül"

    Miért, visszafele nem megy a kocsi, esetleg nem esett le, hogy a közeli célpont mégsincs olyan közel?

    Amúgy csak rosszul tartották a telefont. ;]

    rt06: ha nekem máshol van dolgom, előtte mindig neten utánanézek, hogy nagyjából tudjam mi az útvonal, aztán útközben gmaps, külföldön pedig igo, ha nagyon nagy gáz lenne, akkor meg ablak le és megkérdezek egy bennszülöttet.
    Érdekes módon még egyszer sem sikerült így és ennyire eltévedni, de lehet bennem van a hiba.
    Ja, és persze nem almás cuccokat használok. :U ;]

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz dabadab #66 üzenetére

    Én olvastam és megértem, viszont nem tudom egyszerűen elképzelni, hogy mennyire fogyatékosnak kell lennie vkinek, hogy elinduljon az ismeretlenbe csak a mobiljára hagyatkozva (megjegyzem, hogy ez azért is tűnik duplán rossz ötletnek, mert ha se víz, se benzinkút, akkor valószínűleg a lefedettség sem a legjobb!) úgy, hogy nem figyeli az utat/táblákat, és még benzin is alig van a tankban és még víz sincs nála.

    Igazi darwin díjas egyed lehet.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák