Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l4ci

    senior tag

    válasz Kronok #1530 üzenetére

    Ohh, milyen kár, hogy azt már megvettem 3-4 héttel ezelőtt, mert összefarmoltam rá az aranyat a könnyített időszakban! Akkor sikerült megvennem a Zonda R-t, Agera R-t, meg a két RSR Porschet is. Már csak 3 autó hiányzik: az új Bugatti, a Veneno és a Toyota... Ezekre viszont először farmolok offline még vagy 2000 aranyat (kb ennyi hiányzik még), amíg még nem frissítik a Le Mans-i futamokért járó jutalmakat. Mert hiába van 8 millió R$-em, ha aranyat marha nehéz már szerezni ezen a szinten... :(
    Azt sajnálom csak, hogy későn találtam rá erre a fórumra, ha még a 2.1 idején megtalálom, akkor haxoltam volna az 50 Gold-os buggal eleget a végéig. Most hiába vagyok 96%-os szinten, még mindig hiányzik kb. 2000 arany ahhoz, hogy 100%-ra meg tudjak csinálni minden szériát! Ez az utolsó 4% lesz a legnehezebb, leghosszabb, már közel 500 órányi játékidőt toltam bele eddig... :)

  • Gyurma_13

    aktív tag

    válasz Kronok #1530 üzenetére

    l4ci : Érdekes, hogy máshogy számol nekem. Kibékülnék avval, ahogy nektek számol :)
    Nem Kronok mondta, hogy volt egy Bug a játékba és nem látszott neki a PR fokozat? Szerintem úgy úszta meg.

    Kronok: Kipróbáltam a futam után kilépős módszeredet és működik. Megmarad az összes manager és nem von le aranyat. De így nem lesz túl sok R$ a végén? Egy hónap alat lesz vagy 50 milla :)
    Bosszúból vetemedtem rá, mert mostanában az utolsó kör célvonalán áthaladva kidobott a ferraris futamból.
    Gondolom a hülye reklám akadt össze valamivel...

Új hozzászólás Aktív témák