Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz l4ci #1531 üzenetére

    "míg még nem frissítik a Le Mans-i futamokért járó jutalmakat"

    Legutolsó hírek szerint nem fogják frissíteni.

    - - - - - - - - - - - - - - - - -

    "De, h valami jó is legyen a mai napban, -40% OFF Porsche 911 RSR (2014)"

    Ó igen és milyen szerencse, hogy volt is épp aranyam, le is csaptam rá 390 goldért :D

    BTW milyen jó lenne ha vásárlásnál lehetne színt / livery-t választani, mert utólag annak is borsos ára van, mondjuk most konkrétan örültem, hogy a fekete festéssel jött a dög.

    Feel Good Inc.

  • Kronok

    aktív tag

    válasz l4ci #1531 üzenetére

    Agera R vagy egy Venono-nak tudnék még örülni a héten, igaz a Venono nemrég volt 50% kedvezménnyel, vagy esetleg valamelyik Hybrid jöhet még mert sajnos egyik sincs meg

    most így, h a végére 7 aranyos kocsi maradt inkább aranyat gyűjtök és nem veszem mega kocsit a teljes árukért, hátha mostanában több autó is belekerül a kedvezményezettek körébe és a 40-50%-al olcsóbban barátibb a végösszeg mint az 1000 és 750 között ingadozó áruk

    jó lenne egy olyan akció is, h az autók árát átváltanák aranyról pénzre 1 hétre :)
    számolgattam 1 arany 4 000$ körül van

    [ Szerkesztve ]

    Ne ne ne, csak a gombokat ne, gumicukorból vannak!!!

  • szmar

    csendes tag

    válasz l4ci #1531 üzenetére

    A bugattit meg tudod venni pénzért, bármikor, csak kell hozzá csinálni egy mentést a felhőbe, letörölni a játékot, újratenni, nem engedni hogy letöltsön bármit, amikor már bent van, csak annyi időre felengedni az internetre, ameddig letöltöd a mentést, és megveheted 2.5 millióért. És amúy ha ezután se engeded netre csatlakozni, a régi rendszer szerint kapsz fame-t, mellesleg, én is így játszom. Egyébként iOSen ifunbox-szal egyszerűbb, ott le tudod másolni a gépre a documents könyvtárat, újratenni a játékot, behúzni vissza a mentést, és netre nem is kell engedni a játékot, szóval tisztább az egész. És ez amúgy azért van, mert szinte biztosan pénzért($R) akarták adni eredetileg a kocsit, de aztán látták hogy nagyon megszaladt a gold mindenkinél a lemansi verseny miatt, így amint kiadták a játékot, gyorsan egy játékon belüli frissítéssel ezt kilőtték, a teljesbe már valamiért nem nyúltak bele(valószínűleg a fejlesztési ideje már befejeződött és már csak a tesztelés közben látták az ,,anomáliát")
    De lehet hogy ez már le volt írva, csak furcsálltam hogy goldért akarod megvenni a kocsit, gondoltam,szólok :)

Új hozzászólás Aktív témák