Új hozzászólás Aktív témák

  • Satariaaa

    tag

    Üdv!

    Handabanda! Gondoltam én is megosztom a VPN mesémet! Ameddig az Egyesült Királyság területén voltam, szinte mindig ott csillogott a free fülecske jobbra fent, ám ténylegesen naponta adott 4-5 reklámot! Soha többet! Mindezt VPN varázslat nélkül! Nos, mióta itthon vagyok, a reklámok konstans csökkenni kezdtek, végül meg is szüntek! Az Apple ID régió és a telefon régióbeállításait is orrba-szájba kipróbáltam, eredménytelenül, ahogy ahogy az összes itt felsorolt és fel nem sorolt VPN appot is, mobilnettel, wifivel egyaránt! Nem, hogy napi 40-100ak nincsenek, ami a amúgy rendkívül irreálisan magas adat szerintem, de még a napi kis 4-5 reklámom sem akar előkerülni! Nem irigykedés és trollkodás végett mondom, de akkor is nevettségesen irreális... Úgy fest, esetemben, a tényleges ottartózkodás működik! Továbbmegyek, !!!másfél hónapja!!! a Pagané Zonda van berakva akcióba, a mostani akciós autók reklámja ugyan felvillant, de ha rányomok az ég világon semmi nem történik! Pedig a Spada kellett volna... Újratelepítés ma meg volt, kétszer is! Most nem a bizonyítgatás érdekelne engem, a goldok terén, hanem az, hogy ez miért van így? Telefonon játszom csak, Iphone6, legfrissebb IOS! A napi 4-5 reklámom kellene, UK-ba visszatérés nélkül... Ötletek???

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák