Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz Gyurma_13 #2651 üzenetére

    Negyedik nap:

    1/6 - speed record Monzában
    2/6 - 3 autocross event: Heures, Silverstone és Brands Hatch
    3/6 - head to head Spa-ban, másodiknak kell lenni max 100 méterrel lemaradva
    4/6 - 2 körös Hockenheimring futam
    5/6 - ha jól mlékszem catalunyai verseny, a pályán kellett maradni és nem szabadott ütközni
    6/6 - 2 körös monzai head to head, nem szabad megcsúszni, ütközni vagy elhagyni a pályát.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Nem akarom elkiabálni, mint a múltkor, de eddig még nem vészes. Hozzá teszem, hogy én amúgy látván az első upgrade 12 órás idejét, amint lehetett toltam fel a fejlesztéseket, mert félő, hogy a végén kelleni fog és akkor már szűk lesz az idő, szóval nálam már a 2 napos fejlesztés is folyamatban van, ehhez persze kellett goldos átlépés a motornál, de belefér.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Igen, arra figyelni kell, hogy az utolsó stage után rányomjunk a szerelésre, mert más lehetőség nincs. Én egy korábbi challenge-ben ezzel már pórul jártam, azóta igyekszem figyelni rá.

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák