Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz ttower #38 üzenetére

    Nekem már az is furcsa volt hogy miért majd fél évvel az eset után került ez ide. Mert ha tegnap történt volna akkor még talán meg is érteném a még friss indulatokat...

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

  • Mcray

    senior tag

    válasz ttower #38 üzenetére

    Nem hazudtam, csupán tévesen adtam meg a várost. A feladó Fehérvarott dolgozik és Veszprémben lakik ergó ingázik. Teljesen mind1, hogy a csomag hol került feladásra, mert ez a távolság csak pár óra késést indokolt volna meg.

    Nincs itt friss felháborodás, csak leírtam hogy felbosszantott a Posta annó és hogy azóta nem rendelek rajtuk keresztűl. Nem értem mi köze van az írás mai megjelenéséhez ahhoz ,hogy a cselekmény fél éve történt és ezért miért jó valakit hazugnak és indulatkeltőnek nevezni.

    Az irásom nem volt más mint egy bővebb hsz a másik Postát érintő íráshoz.

    Senki nem háborodik fel. Nem veled esett meg, hiszel benne hogy országunkban ilyen nem történhet meg, engem nem zavar :) Nincs mit kimagyarázni, max azt hogy rossz várost írtam. Mint mondtam, nem most történt és nem a legjobb az idegi helyzetem, könnyen nehet hogy nem volt elég érthető az írás.

    Sajnálom, hogy a "nem hiszem el" azt váltja ki az emberből, hogy a szerző hazudik :(

    Azt meg végképp nem értem hol "fika" ez az írás. Pl az hogy "x" elmeséli hogy elütötte "y" a zebrán fikázás? Mégis kit fikáz?

    Ez az írás azért született hogy lássátok hogy van ilyen és mindenki levonja az őt érintő tanulságot.

    [ Szerkesztve ]

    "Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

  • KilgoreTrout

    senior tag

    válasz ttower #49 üzenetére

    Te most tényleg komolyan gondolod, hogy valaki olvas egy postáról szóló cikket, és erre eszébe jut, hogy "Hohó, kitalálok én is egy postáról szóló cikket, hogy fikázhassam" ?
    És ezért hamisít egy feladási szelvényt, kitalál egy történetet, stb.?
    Azért az is minősíti az embereket, hogy mit tartanak hihetőnek...
    Múltkor írtam valahova egy cikket kifigurázó, ironikus hangvételű hozzászólást, erre az emberek 90%-a egyből elkezdett őrjöngeni, hogy mekkora barom vagyok hogy gondolhatok ilyet... Pedig elég abszurd dolgokat írtam benne...
    Internetet mindenkinek! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák