Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz VeAr #39 üzenetére

    Alapjaiban igazad van, de rossz oldalról fogod meg. Nem a netet kell szűrni, hanem az emberek fejében kell rendet rakni. Arra kell nevelni a gyerekedet, barátaidat, ismerőseidet, fórumtársaidat, hogy tartsanak mértéket, mert a kevesebb több.

    A saját bőrömön ezt nagyon élesen megtapasztaltam, amikor letöltés helyett venni kezdtem a játékokat. Sokkal másabb, minőségibb élmény (persze 10k-t én sem adok egy játékért, de van olcsó alternatíva is).

    Az ötöslottó nyerteseknek lehet hasonló a problémájuk, hirtelen rájuk szakad a nemzeti bank, 5 perc alatt megvesznek mindent, amit lehet, és aztán nem tudják merre tovább. Nem látnak már értéket semmiben, mert nem kell érte még vágyakozni sem. Az internet mindenkire rászabadította a multimédia-lottóötöst.

    Ezért kell aktívan szelektálni, saját magadnak megszabni a kereteket, de ez csak is rajtad múlik. Ne más mondja meg, mikor elég, és mit nem kell már látnod, felnőtt ember vagy, tiéd a felelősség, és neked kell venni a fáradságot erre is.

Új hozzászólás Aktív témák