Új hozzászólás Aktív témák

  • Morpheus

    tag

    Eddig komolyabb gondom nekem sem volt a postával pedig napi rendszerességgel használom. (pl. ma is 3 csomagot fogok feladni) és eddig az összes hibátlanul célba ért, soha nem volt elvesztett csomagom, de még visszaküldött sem... Én is ha lehet akkor levélként és MINDENKÉPPEN ajánlottan küldöm. Elsőbbségit soha nem kérek rá mert szerintem ez a posta legnagyobb parasztvakítása. Ajánlott csomag másnapra de legkésőbb 2 nap alatt bárhova odaér. Elsőbbségivel én még soha nem kaptam meg 24 ürán belül semmit, viszont elsőbbséginél a vállalt 48 óra mindig működött, csak éppen a sima ajánlottal is ugyan ott vagyok...

    Persze a posta sem hibátlan, mindenhol vannak gondok, nekünk is volt már vitánk a postával, nem is egy (pultoskisasszonyok lustasága, hozzánemértése, munkához való hozzáállásuk, stb..., vagy említhetném a csomagfutárok lustaságát, aki csak 3 másodpercig képes nyomni a kaputelefont, vagy képtelen felgyalogolni a második emeletre az ajánlott (csak kézbe adható) levelemmel... Na ezeket a problémákat mind el lehet intézni személyesen, egy kis kiabálásal, anyázással, vagy éppen egy-két szép szóval, netán egy kis borravalóval...

    Most nálunk a postán pl az új módi az, hogy ha csomagom érkezik és éppen nincs itthon senki akkor a kedves csomagszállító nem hagy értesítőt, hanem azt levélben küldik ki ami +3 nap késedelmet jelent, közben pedig már 3-4 napja itt pihen a csomagom a postán és én még csak nem is tudok róla. Hamarosan ezért fogok lemenni a postára és kiabálni egyet, de hát ha ez kell nekik, akkor tőlem megkaphatják... :)

    Bár erre is meg van a megoldás. Ha pl nekem küldenek csomagot akkor a feladótl egyből elkérem a küldeményazonosítót és 2-3 nap múlva rákérdezek postán, hogy ott van-e már... Az a legtutibb amit az ember maga intéz és nem másoktól várja a csodát...

    Hát röviden tömören ennyit az én postás élményeimről :)

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

    "Morpheus felhasználónak 39 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" phmegbizhatosag.atw.hu

Új hozzászólás Aktív témák