Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz hobizoli #179 üzenetére

    Azért ne menjünk ennyire a témába, nem foglalkozok ennyire az oroszokkal. De azért elég érdekes dolgokat írsz most itt. Kínában lakik 2 milliárd ember, amerikában 300 millió? Szerinted lényegesen hol tudnak nagyobb gyalogságot toborozni. De írtam orosz-kina szövetsége nagyon erős, így egy közös ellenség " USA" ellen tuti összefogna a két ország. Észak Korea meg önként ajánlaná fel szolgálatait, azt meg hagyjuk hogy 1 millió amerikai super katona a fél bolygót lenyomja nehézség nélkül. Szerintem is sok volt a rambo, a valóságba nem úgy van hogy ahogy a filmbekbe.

    Csak mi magyarok lennénk érdekes helyzetbe, papíron nato szövetségesek vagyunk de a diktátorunk még is oroszokkal spanol. Szóval az jó kérdés lenne háború esetén hova állnánk, mind két esetbe meg lenne torolva az árulásunk. Jól semmikép se járnánk............

    Én próbálok pártatlan lenni, se kelet se nyugat nem szent mind kettőnek megvannak a hibái. De te a kellet erejét erősen alul értékeled. Szerintem KIna/Orosz/Észak korea szimpla háborúban legyőzheti amerikát, szimplán az atombomba megváltoztathatja a végkimenetelt.

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák