Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegla80

    addikt

    Eleg regi motoros vagyok a PlayStation® vilagaban igy lattam,h honnan-hova jutott el a rendszer .Milyen minosegi fejlodesen es szolgaltatas novekedesen ment keresztul ezen ido alatt.Ateltem a "hacker tamadast"...reszesultem a karpotlasul adott ingyenes tartalmakban.
    Kb 30honap "Plus" -t es az ezzal jaro extrakat mondhatom a magamenak,(elo elofizu eseten persze ) amit igyexem is kelloen kihasznalni.
    Jelenleg 5eszkozzel hasznalom a PSN es Plus nyujtotta szolgaltatast es tartalmakat(PS4/2dbPS3/PSV/PSP ),de nem vitas,h tervben van meg1 "Vita" is. :D
    En ugy gondolom,h eves szinten a ~15e az nem osszeg a rendszer adta lehetosegekre.Plane ha kihasznalja az ember amit tenylegesen tud/biztosit szamara. (minden gepbol 2lehet ugye ami 50% extra kedvezmenyt is nyujthat ...... ;) )
    En elegedett vok azzal amit a jelenlegi rendszer biztosit szamomra,de minden uj ficsort,extrat szivesen latok ami majdan bekerul.(max nem hasznalom a szamomra nem kelloket,mint eddig sem . pl ilyen a YT app is,ami ha kimarad,sem fakadok sirva,de bekerul..bar nekem a konzolon nincs erre igenyem. Nem erre van kitalalva sztem,de....)
    Amit nem olvastam az irasban pl ,h az accountok barmilyen regiora elerhetok es hasznalhatok itthonrol is.Igy akar olcsobban +lehet vasarolni a digitalis tartalmat vagy akar Plus szolgaltatast is.Korlatozas nincs e teren,igy sztem gond nelkul lehet elni(es kell is) a rendszer adta lehetosegekkel.Mindenki penzbol el es nekunk magyaroknak abbol van a legkevesebb ugye.
    Plusz amit esetleg meg megemlitenek....
    Mind3 rendszer(ps4/ps3/psv),is fent lehet a PSN-en egy azon idoben es felhasznaloneven,azt az adott eszkozzel teljes funkciokban elerve es kihasznalva.
    Amugy jo es relative,de kelloen osszeszedett iras az "ujak" szamara.
    Koszi

    [ Szerkesztve ]

    Sony® & PlayStation®

  • Tegla80

    addikt

    válasz Kakaduku #6 üzenetére

    Nem lehet...
    Ezert is kell a tobb acc,mert ami eppen akcios mas regioban azt ott veszed meg,de jatszani jatszhatod azon amin alapban jatszol . (US,UK,HU acc is jo ha van sztem)
    PS3 nal alapban megosztja a gepen levo osszes acc-ra a tartalmat,de pl PS4 nel "primary"-ba kell rakni azt amin vetted,mert az ott picit mas modon megy.
    (a boxnal lehet valtogatni ide-oda )

    Sony® & PlayStation®

Új hozzászólás Aktív témák