Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apóka

    aktív tag

    válasz vanhalen #36 üzenetére

    Biztosan velem és az ismeretségi körömmel van a baj, hogy nem botlunk nap mint nap ilyen dolgokba. De akkor ez mit is bizonyít....megmondom: semmit

    Éppen ezért ha nem tudod pontos adatokkal alátámasztani az érzésedet, akkor az nem tény lesz, csak vélemény. A vélemény meg mint tudjuk, szubjektív (az enyém is, nem tekintem magam ez alól kivételnek)
    Ezért lenne fontos a statisztika, bármennyire is érdektelen. Azt kéne tudni, hogy 20000 büntetésre van 1 hibás, vagy 1000 büntetésre 1.....
    Természetes, hogy van olyan ami elképesztő hiba a hatóság részéről. Te úgy érzed, hogy rengeteg és meg úgy, hogy nem.

    A büntetések mértéke brutálisan magas (ezt nem vitattam) és nekem sem lenne élmény befizetni......100k alatt van a nettóm (család, hitel, stb)

    Véleményed szerint milyen összeg lenne reális, ami még visszatartó erővel is bír?
    A baleseti statisztika szerint az eddigi szigorítások után jól mérhetően visszaesett a szabálytalanságok száma. Ezek tények........Akkor ez most rossz eredmény?

    És hidd el nem értetlenkedni szeretnék, mert ráérek és csak az alkalmat keresem, hogy ellentmondjak
    Legyen kedved vitázni, amíg ilyen kulturált formában teszed, addig én is szívesen válaszolok.

    Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

Új hozzászólás Aktív témák