Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibor92

    tag

    Helló !

    "egy úgy nevezett barát is csalódást okozott"

    Hát igen. Sajnos nekem is voltak/lesznek/vannak ilyen "álbarátok" akik na..

    Nagyon sajnálom hogy így érzel,én is csak azt tudom mondani mint az egyik kollega, hogy küzdj érte, amíg van értelme, és van benned akarat.. Ha ez már a lelki problémáidra megy, akkor azt tanácsolnám, tedd túl magad rajta, mert még komolyabb gondok is lehetnek belőle.

    Tudok mondani egy élő tippet :

    Volt egy haverom, aki amolyan "Rém" volt az osztályban, fogszabályzóval, és béna dumákkal, és mi egymás...Beleszeretett egy lányba.. Neki voltak barátai akikre számíthatott az életben, kisírhatta barátai vállán a gondjait stb.. Mi azt hittük rég szakítottak, mint kiderült minden 7végén titokban találkoztak..
    A lány persze csak szivatta, mi egymás, miután megtudtuk megint szakítottak, ( megint ? mikor már ezerszer vége volt, és azt hittük tényleg vége ) a barátom nem bírta magát túltenni magát a dolgon.. Azóta is Pszichiáter kezeli.

    Végszó: Ha nem érdemli meg a lány, hogy küzdj érte, a céljaidat SOHA ne add fel érte !
    Ha megengedsz egy idézetet amit édesanyám mondott el nekem mindíg egy szakítás után..

    " Ne aggódj kisfiam a lányok miatt, abból van száz, meg ezer, de anyából csak egy van "

    Remélem ebből mindent értettél :)
    Sok szerencsét az életedhez, kívánom neked hogy megtalált az IGAZI NAGY Ő-t, és hogy mahar tedd magad túl ezen.

    Hali ! :R :R

    [ Szerkesztve ]

    - 2001/9/11 WTC Never Forget -

Új hozzászólás Aktív témák