Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz #65675776 #41 üzenetére

    Ez nem ennyire egyszerű. Ha mondjuk ugyanaz a sérülékeny java, flash, stb. dolog fut egy UAC-s Windowson és egy kikapcsolt UAC-s, vagy UAC nélküli Windowson, akkor máris nem ugyanaz a helyzet. És ezt lehet tovább gondolni... Pl. androidon se lenne annyi kártevő, ha a google által minden hónapban kiadott hibajavító csomagok eljutnának a nem csak android refenece készülékekre is.

    A víruskeresők frissítését meg szerintem többnyire nem lehet letiltani, nem is lenne igazából értelme neki. :F Avaston pl. szerintem sosem lehetett tiltani emlékeim szerint, bár mondjuk a Windowsos MSE-n a frissítésekkel együtt azt is le lehet tiltani - sajnos.
    Amúgy jah, különösen az XP-s korszakra volt jellemző, hogy kb. mindenkinél tört Nod32 futott. Életemben nem láttam sehol eredeti Nod32-t. :N

    Viszont az animáció tiltása dolgot nem értem. Nem te vagy az első aki ezt írja, de nem tudom elképzelni ezt a problémát, hogy miért lassítaná a munkát néhány fasza animáció, ami egy kis igényességet ad a munkaterületnek. Lehet én vagyok lassú felfogású, vagy az a gond, hogy nem kávézok, de a munkámat nem az animációk fogják lassítani. - persze nem arra gondolok effekt alatt, mikor forog az egész desktop 3D-ben. Azt csak akkor csinálom, ha el akarom kápráztatni a Windows vizuális sivatagához szokott kollégákat. :D

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák