Új hozzászólás Aktív témák

  • #40553216

    törölt tag

    válasz #65675776 #30 üzenetére

    „de ilyenkor gondolom az android nem számít linuxnak”
    Amennyiben megmutatod, hogy a Linux fölött futó virtuális rendszer által bekapott szutyok milyen módon tudja megfertőzni az én asztali rendszeremet, máris kezdek idegelni.

    „Amint elkezdene terjedni a linux az otthoni átlagfelhasználóknál, egyből lenne rá tömegesen kártékony kód is.”
    Vajon az nem elég csábító a gonosz bácsiknak, hogy a webszerverek nagyobb része Linux?

    Azt az alapvető strukturális különbséget hagyjátok ki általában, hogy ellenőrzött szoftvertárolókból kerülnek fel a csomagok. Persze, ezt is el lehet cseszni, külső progikat feltenni hülye windowsos megszokás miatt f.sz tudja, honnan. De nyilván nem véletlen, hogy az Apple, a Google, és utolsóként az MS is rátalált erre a megoldásra. Utóbbi alig 35 év után arra is, hogy ha kiderül egy hiba, akkor azzal nem várunk a következő keddig sem, különösen nem, ha éppen most van kedd délután.

    „Csak ugye a sok felelőtlen júzer” vs „ha lopják, lopják a miénket”
    Mintha csak a sok felelőtlen júzer tehetne mindenről, az MS-nek semmi, de semmi szerepe nem lett volna…

    „Ja igen, mert kb minden eddigi linuxos retket benyelt”
    Ja, persze. Mik is voltak azok? Te nem értesz hozzá, szerinted ő sem, de azt mindketten tudjátok, hogy benyelt valamit. Hát, mit mondja, hiteles vélemény.
    Az Ubuntu iszonyatosan nehéz telepítését (nyelv, billentyűzet kiosztás, idő, partíciók, név, jelszó, zárt meghajtók és mp3 lejátszás telepítése) kb. elsőre megtanultam. Akkor én a te szemedben már zseni vagyok?

    Miért kell ezeket a köröket mindig lefutni? A Linuxra írt „vírusokat” még pár perc memorizálás után bárki vissza tudja mondani.

Új hozzászólás Aktív témák