Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz XtremLor #8 üzenetére

    Konkrét eset, ráadásul többször is előfordult.
    Az egyik egy használt maszírozós számítógép szék (anyám melóhelyén selejtezés volt valami eus pályázat miatt, mindenki vihetett haza pár bútort, mert a főnök lusta volt eladni, ne kérdezd miért). Látszott, hogy használt, de pöpec állapotban, működőképesen, azért nem tartottuk meg, mert mindenkinek volt itthon hasonló széke már. Újonnan kb 60-80k egy ilyen, úgyhogy a 15k több mint méltányos ajánlat volt. Gyorsan el akartam adni, mert rá voltam függve a gitározásra akkoriban és ennyi kellett hogy akciós nagy szerelmem megvehessem.
    Korrekt leírás, 5-6 kép, fix ár a hirdetésben. Leüti az első, telefonban első kérdés: Új? Működik? Hol lehet átvenni? Mogyoródra elhoznád, hogy megnézzem? Könnyes búcsút vettünk, újra felraktam a hirdetést.
    Második leüti: nem jelentkezik 2 napig, akkor felhívom, majd közli a fenti mondatot, amolyan fél vállról, hogy én legyek hálás, hogy egyáltalán szóba áll velem... Olyan hangosan elkezdtem vele üvölteni, hogy átjött a szomszéd, hogy mi történt. Első és utolsó negatív értékelésem tőle kaptam.

    Másik sztori az első Acer Iconia A700-as tabletemmel. Tegra 3-as 4 magos, fHD, hatalmas aksi, karcmentes, fóliázott, bőrtokkal, stylussal, billentyűzettel, 1,5 garival. Mindez 2013 elején. 70k-t kértem érte mert megszorultam és kellett a pénz, pedig ennek majdnem duplájában került újonnan és nem volt éppen régi termék (MA cikk róla 2012-12).
    Leüti a csávó, kijön megnézni majd közli, hogy ez egy szar, adjak egy iPad-et... Mondom mi van? Ember ez nem MM vagy Tesco, ezt vetted, fizetsz, viszed vagy tipli. Jó akkor ad érte 30-at és kifizetem neki a benzint, mert átvertem. És ezt tényleg halál komolyan, felháborodott fejjel, szívből jövő indulattal. Szépen a "szar" tabletemen kikerestem neki a hirdetést, megmutattam a leírást, hogy itt szó sem volt iPad-ről. Elkezd velem üvölteni, hogy ne akarjam má átbaszni mert ő emlékszik, hogy ez itablet és akkor meg miért nincs eppsztór meg ájmeszidzs..... Udvariasan közöltem, hogy most vagy távozik vagy rektálisan kézbesítem neki a tabletet de azonnali szállítással.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák