Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz Zirowe #50 üzenetére

    Óriási +1! :R

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Zirowe #50 üzenetére

    Némi adalék: az esti meccs után vagy a kommentátorállásban a stadionban, vagy a stúdióban hangzott el, hogy lejátszottuk az izlandiakat? Mi? Hogyan? Teljes mértékben egyet értek veled, örülök, hogy nem csak én vagyok hazaáruló gyökér seggfej, aki széllel szembe vizel. :)

    A mackóalsóról: volt valami menjünk szürke mackóban dolgozni FB oldal is. A 30+ fokban. Az egyik főiskolán a rektor is mackóalsóban vizsgáztatott a múlt héten. Agybaj.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • kenwood

    veterán

    válasz Zirowe #50 üzenetére

    "A szomorú az egészben az, hogy nyilvános fórumokon meg egyes körökben nem lehet leírni a véleményt, mert egyből "hazaárulónak" lesz kikiáltva az ember."

    Ez haboritott fel engem is.
    Foleg,hogy olyan emberek nyomtak a leghangosabban, akik azt se tudjak, ki volt Dardai elott a szovetsegi kapitany.

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

  • fi:zi'k

    nagyúr

    válasz Zirowe #50 üzenetére

    Kicsit kritikusabb az én véleményemnél, de nagyjából én is így látom.
    Ennek ellenére érezhető a fejlődés és hosszú még az út, de lehet kicsit örülni is az eredményeknek. A vb-től én annyit várnék, hogy jussanak túl a selejtezőkön. Nem 1-2 év alatt kell megváltani a világot. :)

    96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

  • Kasya

    nagyúr

    válasz Zirowe #50 üzenetére

    Realitas...ez az, amit en az elmult hetekben nem lattam.
    Jo osszefoglalot irtal. +1

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Zirowe #50 üzenetére

    Van, amivel egyetértek, van amivel nem. Pl. Dárdai is már megmondta az osztrák győzelem után, hogy nem szabad a lécet túl magasra tenni a csapattal szemben.

    DE
    "És akkor most jön a nagy álmodozás, hogy majd a vb.."

    Perspektíva nélkül nincs fejlődés. Nem, nem fogjuk a következő vb-t megnyerni, de ettől még ki kell tűzni egy (reális) célt és mindent megtenni érte.

    Ez a csapat ezt most megtette és önmagához képest remekelt. Ezért jár a keksz.
    A belgákhoz képest viszont még így is nagyon le van maradva és ez a generáció már nem is fogja szerintem beérni ezt a szintet.

    Amúgy mindennek megvan a maga ideje. Ez most az lenne, hogy örülünk annak, amink van.
    Aztán ha eltelt 1 hét és lehiggadnak a kedélyek, lehet reálisan értékelni. Érzelmileg túlfűtött embernek a racionális érvek semmit sem jelentenek.

    kenwood

    "Foleg,hogy olyan emberek nyomtak a leghangosabban, akik azt se tudjak, ki volt Dardai elott a szovetsegi kapitany."

    Fogalmam sincs, hogy kik voltak előtte, de nem is érdekel, mert a teljesítményük értékelhetetlen. Többnyire ugyanazok a játékosok alkotják most is keretet, mint korábban. Nagyon rég nem nézek magyar focit, mert szerintem nagyon alacsony a színvonala. Viszont most megcsillant a reménysugár, hogy lehet lesz még egyszer itthon színvonalas futball. Igény, ahogy látjuk lenne rá, (nekem) sajnos jobban, mint kézilabdára vagy a vizes sportokra, ahol klasszisokkal jobbak vagyunk, mint ez a legjobb magyar válogatott.

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • Vladi

    nagyúr

    válasz Zirowe #50 üzenetére

    Na pont erről beszélek. Komoylan nem unjátok még?

    "hogy jó csapatunk lett."
    Nem. A realitás az, hogy mindig is jó játékosokból álló együttesünk volt. Nem világsztár, nem megye 3, hanem jó. Ebből lett most csapat. Olyan, ami reálisan kijut és eredményt ér el.

    "A csoport, amibe kerültünk volt siralmas és csak egy meccset nyertünk."
    Nyilván a körülmények szarok és ahhoz képest vagyunk jók. Értem. Oylat nem lehet, hogy csak úgy simán jók vagyunk? Nem, mert akkor véletlenül elhisszük magunkról azt, amit egyébként érünk.

    Nézzük a csoportot:
    Izland: Momentán a 8 között van, a selejtezőben 2. volt selejtezőjében, 6 győzelemmel Hollandiát megelőzve. Angliát megverve. F-ben csoport második 1 győzelemmel.

    Ausztria: csoport elsőként jut ki Svédország és Oroszország előtt, 9 győzelem 1 döntetlennel.

    Portugália: Most komolyan érvelnem kell? Mindössze 1 bl győztes, spanyol bajnok, kis híjján aranylabdás szaladgál elől, a világ tgalán 2. legdrágább játékosa. Tuti szar csapat.

    Tehát garantáltan szar volt: Svédország, Oroszország, Ausztria, Izland, Portugália, Hollandia stb. csak azért, hogy nehogymár mi meg jók legyünk.

    Menjünk tovább:

    "ha nem a mostani szégyenteljes portugál válogatottról lenne szó"
    Na ez az. A portugál a szégyenteljes. Megint egy 8-ba jutott csapatról beszélsz, csak azért, nehogy mi legyünk a jók.

    " igenis van helyünk ezen az eb-n"
    MIért ne lenne? csop 1. ként, oda vissza nyert pótselejtezővel? Kik is estek ki csoportkör után?
    Svédország, Ukrajna, Oroszország, Románia, Csehország. Ők nekik van helyük? Nincs, mert nem harcolták ki a továbbjutást. Tiszta agyarér már amit erőltettek.

    "miért is, a mackója miatt?"
    Vagy azért, mert 10 bravúrt mutat be legöregebbként.

    "Persze, majd ha esetleg ott is kibővítik a keretet úgy, hogy még pont beférjünk, de azért maradjunk a realitás talaján."

    Igen, én is szeretném, hogy maradjunk a realitás telaján. Ami te és a hozzád hasonlóak bemutatnak, az nem realitás. Az egy végtelen pesszimizmussal a logika megsemmisítéséig torzított nézet a képességeinkről. Ennyi.

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák