Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Ribi #40 üzenetére

    Olvass, abból baj nem lehet!

    Két külön dolog az eredmény, meg az, hogy mindenki a megváltást láttam ebben az EB-ben. Szóval se mondtam, hogy nem volt megérdemelt a csoportelsőség, a tények makacs dolgok, a számok is, több gólt lőttünk, mint kaptunk, ha egyszer így teljesített a csapat, meg amúgy a többi, jogos az elsőség. Csak azért egyik sem volt egy hű de jó csapat.

    A Facebook-bejegyzésekkel arra gondolok, amit te is csinálsz, hogy volt egy győztes meccs, és egyből mindenki sikerről beszél. Holott Ausztria ellen ez nem egy történelmi győzelem volt, nem is példa nélküli a történelemben. Portugália már érdekesebb lett volna, bár inkább csak presztízsből, az a csapat ugyanis tele van meglepetésekkel, kiszámíthatatlan, mikor lesznek jók, mikor nem, hiába vannak tele sztárokkal.

    Nem értünk el sikert. Kijutottunk volna, ha 16 csapatos az EB? Nem. Majd ha kijutunk a következő EB-re (bár ilyen keretszámokkal már nem kizárt), VB-re, és ott megverünk végre egy erősebb csapatot is, akkor elhiszem, hogy történt valami. Bár az indokolatlan költekezést a focinkra akkor se fogom elfogadni, és az utánpótlásnevelés is elég gyenge.

    Viszlát: vannak emberek, akiket nem válogathatsz meg. Ilyenek volt iskolatársak, munkatársak stb. A baráti köröm rá se néz a focira, hála a zégnek. :)

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák