Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    A Surface Pro mára már levetkőzte a kezdeti hibáit, az új Surface Book viszont ha jól olvastam hozott egy nagyon komoly negatívumot, miszerint tabletként önállóan nagyon-nagyon kevés üzemidővel bír. (állítólag csak 2 óra). Emiatt én a Book esetén bukást "várok" középtávon. Az árazást tekintve viszont a teljes surface család túl drága. Eddig is az volt, most is az. Se a tabletekkel, se az ultrabookokkal, se a 2 in 1 gépekkel nem tud konkurálni igazán az ára miatt, és konkurenciából rengeteg van. Csak az Apple esetén iPad Air 2, iPad Pro, Macbook, Macbook Air, de sorban állnak a wines megoldások is. Szoftveresen is probléma az érintésvezérelt tabletre optimalizált szoftverek, appok hiánya, márpedig a Surface továbbra is egy tablet és noti helyett nagyon kevesen választanák azt.

    A keynote-jukat végignézve, iszonyatosan el vannak szállva az egész új Surface palettától, vagyis nem várok áresést tőlük.

    A wines telefonok esetén megdöbbentőek ezek a számok. Én azt gondoltam, hogy lassan, de stabilan nőnek az eladásaik. Az UI kinézete szerintem továbbra is hátrányt jelent, így most nagyon fontos, hogy a W10 ebben merre lép, mennyire nő a testreszabhatóság. Szerintem külön program keretében fel kellene keresniük az iOS platformon Top 1000-ben lévő appok fejlesztőit, hogy akár támogatással, de készítsék el az alkalmazásukat windows platormra, mind telefonra, mind tabletre.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák