Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90933760

    törölt tag

    válasz lysgb #65 üzenetére

    Driveresen úgy lehetne megoldani, hogy raknak egy 3.5GB kapcsolót, amit az user ha bekapcsol akkor 3.5GB-os lesz a kari de azt teljes sebességen, ha nem kapcsolod be akkor meg úgy megy ahogy most is.

    Egyébként nem tudom mi a nagy meglepődés, az 550Ti, 650Ti Boost, 660, 660Ti pontosan ugyanilyenek voltak, az nem rémlik senkinek? Érdekes akkor nem volt belőle ekkora balhé, pedig ott se volt odaírva a specifikációban. Most is pontosan ugyan az van. Ettől még persze segg az nV, mert ha 3.5 GB rammal pakolja a kártyát a 224 bites vezérlőhöz akkor most nem lenne ez az egész hülyeség.
    Meg tudták oldani annak idején is, voltak 768, 1280, 1536, 2560 MB-os karik... Nem is értem miért nem így csinálták meg, tanulhattak volna belőle azóta eleget. Ha annyira komálják ezt a vezérlőt hogy nem szakítanak vele, legalább a ramot pakolnák hozzá normálisan.

    [ Szerkesztve ]

  • IT.SZB.IKM

    csendes tag

    válasz lysgb #65 üzenetére

    Ezt az én is úgy tudtam, hogy hardveres probléma....mert ha még szoftveres lenne? Akkor letöltöm a legújabb drivert és mormolok egyet a bajszom alatt, hogy elmentek ti a jó....na oda. Ahogy az ájemdénél meg is van rendre.De bakker most azokkal mi lesz akik megvették ezt? Szívják a fogukat? Nem kéne esetleg visszahívni a terméket sok bocs között? Mert akkor még mindig azt mondom na jó ez előfordul, de látok egy kis elismerést, hogy ...izé .... a lónak négy lába van mégis megbotlik...gyerekek ezt el b@tuk....vagy mi???
    Az némi profizmusra adna még okot.
    De még az Ubisoft is elnézést kért és valami módon "kártalanította" a vásárlókat.
    (Nekem utoljára Gf 4400Ti volt az király kártya volt a maga idelyében...nem is volt olcsó.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák