Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KKoppány

    csendes tag

    válasz Zozzy #1661 üzenetére

    Szia!

    Első kérdésre a válasz:.igen, PR 1.1 van a gépen. Egyébként szerintem már a teszt írásakor is az volt.
    Ígértem itt valakinek egy videót arról, hogy szaggat a telcsi, meg is csináltam, csak nagyon rossz minőségű lett, nem is nagyon lehet látni...
    Most, hogy kitöröltem a névnapjaim, már nem szaggat, csak simán lassan nyílik meg néha. Néha pedig teljesen mindegy, hogy mit próbálok megnyitni, fagy, szaggat,várni kell, amíg elindul, stb.
    Hogy a Need for Speed szaggat, azt nem rovom fel...

    Nekem egy naptár és négy e-mail fiók, valamint FB, gmail, twitter, LinkedIn és Foursquare fiókok vannak még beállítva.

    Amikor Kari a tesztet írta, elég kevés N9 volt az országban, ez a fórum sem volt még talán (lehet, hogy tévedek), úgyhogy nem nagyon tudtunk hová nyúlni. Láthattad - olvashattad -, hogy próbálkoztam teljes újrahúzással is - nem hogy nem próbáltam, de nem is tévesztettem meg senkit.
    Tény: az Android külön üzenetben jelzi, ha az SMS kézbesítve lett. Ez például olyankor érdekes, ha valaki ki van kapcsolva, és küldesz neki egy SMS-t, hogy hívjon vissza. Az N9-en nézheted kifele a szemed, hogy mikor kapcsolt be. Androidon (és a régi WinMo-n) üzenetet kapsz, rendes SMS-hanggal, tehát még a zsebedből is tudod, hogy mi a helyzet.

    Megvádolt itt valaki, hogy én csak az Androidot szeretném népszerűsíteni. Tévedés. Csak azért használok Androidot - egy HTC Sensation-t -, mert hosszútávfutó vagyok, és a RunKeeper symbianos verziója nagyon ócska. Én erre használok Androidot, másra nem, mert egyébként nekem nem jön be igazából. Egy X7-et használok fő telefonnak. De van egy HTC Titanom (WP7), nemrég adtam el a HTC Flyert, egy-két hete a Galaxy Note-ot, az iPhone-om régóta a feleségem használja (bár az irodában van egy régi 3G-m, mert van a cégünknek saját iPhone alkalmazása, arra néha rá kell nézni).
    Egyébként nem vagyok platform-függő - csak az iPhone-t nem szeretem használni.

    És a félreértések elkerülése végett: nagyon örültem az N9-nek, és nagyon drukkolok neki! Nagyon várom a PR 1.2-t, és a 2.0-t, és várom - remélem, nagyon remélem - az újabb MeeGo-készülékeket - a remény hal meg utoljára.

    De - fenntartom - az N9 jelenleg egy kiforratlan készülék. Nem az első, és nem az utolsó a Nokia által túl hamar piacra dobott készülékek között - gondoljunk a 9500-ra, de még több példa lenne mondható.

Új hozzászólás Aktív témák