Új hozzászólás Aktív témák

  • konyi79

    addikt

    Tegnap este megnyomkodtam a media marktban egy kicsit kipróbálni.
    nagyon jól optimalizált gördülékeny rendszer, nagyon tetszik. Amit hiányolok a telefon feloldása után menübe kell lépni telefonáláshoz, nincs alapból egy gomb ami a számtáblát nyit, de ettől szép. Kicsit jobban hiányolom a beállítások rengetegében van rész ahol nincs vissza gomb ezért lehet kilépni és az egészet újra kezdeni, de ettől függetlenül sokkal egyszerűbb ez a része mint egy symbianosnak. 14 éve használok nokiát, de néha keresem ha vmit át akarok állítani merre is lehet? Ezen úgy látom sikerült javítani. Egyetértek azzal, a nokia 1 szinttel lentebb küldi a symbiant, jó az csak már elkopott hiába reszelik. Az n9 ezzel a renszerrel az amire sok márkahű nokiás várt, szerintem vagyunk páran. Wp-s nokiát sose vennék, nem szeretem azt a céget, van egy galaxy tabom és soha többet android. Jó az nagyon, de minek alátolni akkora hardvert ha így is akad. Optimalizálni minek, főleg utólag, jönnek ki idén a 4 magosok cserélje le arra a paraszt. Ez egy átgondolt rendszer, átgondolt kivitelezéssel, kivállóan optimalizálva. Kisebb hibái ellenére kiváló telefon. A nokiákon eddig remekül múködő szinkronizációt pedig biztos vagyok benne a versenyképesség miatt nem kapja meg a wp modellek miatt, üzleti kategóriában legyen kis hátránya. Azért gratulálok nokia, szép munka.

Új hozzászólás Aktív témák