Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    ha olyan szabad lenne a wp mint az android, már rég megvettem volna!!!! hallod köcsög ms???

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • Integra

    titán

    válasz Ádám16 #272 üzenetére

    szopó van kisbarátom, nexust használok, nem kell romolgatnom, minden androidos alkalmazásom vásárolt, nem a diákhitelből veszem a kártyafüggetlen készülékeim és fizetem az életem, szóval ne kóstolgassál már a hülyeségeddel, mert belém törik a bicskád....
    volt szifonom és wp telóm is, ne okoskodjál már, hogy mit miért gondolok te......

    bobtail:
    csak az igazságot írom le, no para, leépítem a mitugrászokat, nem kell félteni, látod :)
    régi wp telóm is imádtam, csak hát a korlátoltság. és baromira örülnék, ha ezt megszűntetnék, mert az os most is a legjobb szvsz..

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

  • Integra

    titán

    válasz Dave™ #279 üzenetére

    nem gondolom, hogy ugyanaz lenne, mivel nem ugyanaz a rendszer, nem ugyanazok az alapok. ez politikai kérdés. leírtam, a wp-t jobb os-nek tartom, kitanultam, kiteszteltem és egyszerűen jobb szerintem is. csak eldöntötték, hogy mit lehet és mit nem. és ez kár. nincsen ebben logikai bukfenc szvsz, ez elhatározás kérdése és rendes kódolásé. nexusoknál sincsen gond, az meg, hogy többi gyártó mit és hogyan portol, ír felül kezelőfelületet meg tömi tele bloatware-rel, engem nem érdekel.
    de látom, itt legalább akkora szemellenzős brigád van, mint a szifonosoknál, vagy jót meg nyaljunk tövig, vagy semmit és dögöljön meg mindenki aki kritikával mer bármit illetni... vicc komolyan..
    felesleges lenne? az ios mi? ugyanaz mint a wp csak nem ms termék hanem apple, ugyanolyan zárt és ugyanúgy épül fel logikailag. tehát akkor az apple is felesleges? mi lenne ha mindhárom os szabad lenne, de legalábbis szabadabb? nagyobb választási lehetőség? én nem szapultam sosem a wp-t, mert pont, hogy tudom, mennyire pöpec, de a gyökér ms-t a politikája miatt, igen. ez nem fekete és fehér, ahogy itt a legtöbben látják, de ahogy látom itt is már annyira sok az elvakult, hogy nem is képes helyesen szöveget értelmezni. lelkük rajta.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák