Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stgail2

    csendes tag

    válasz betegphiu #21789 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat!

    A hang file nem volt letöltve és sehogy nem tudtam utólag letölteni hozzá. A program frissítése sem oldotta meg a problémát. Valamelyik fórumban olvastam hogy fel kell tenni egy másik navit és annak a hangját átveszi a here drive (nem tudom hogy...), de ez sem működött.
    Sokadik ötlet után egy kézenfekvő megoldás hozta meg az eredményt. Az appot eltávolítottam, és újra telepítettem. Letöltéskor kérdezte a navi hangjának a nyelvét. És tádááám, letöltötte és működik! :K :DD

    Viszont van egy másik problémám is. A pozíció meghatározása csiga lassú. Értsd: van hogy 5 percig sem találja. Most éppen kb 10 perce keresi... és semmi :( A kis lumia 520-asom pikk-pakk megtalálja.) Nektek is ilyen lassú? Van valamilyen megoldás erre a problémára esetleg?

    A másik jelenség meg az alábbi volt: alacsony töltöttségi szintnél rádugtam a töltőt és közben nyomogattam a telót. Megnéztem amit akartam majd leraktam, had töltődjön. Egyszercsak zizzent egyet és se kép, se hang, úgy lehalt, hogy csak a középső "gomb" villogott. Nem reagált semmire! A resetre sem! Lehúztam a töltőt és akkor sem. Majd párperc után zizzent egyet és feléledt... wtf??? :F

Új hozzászólás Aktív témák