Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pisti8905

    csendes tag

    válasz Stylerr #12115 üzenetére

    Még a bugra azt mondom oké, egyszer majd kijavítják. Kijelzőn ez az eltérés szinte alig észre vehető, viszont ha nekem szemet szúr akkor csak ott van :D Pontosság kedvéért egyszínű felületeken lehet inkább észre venni pl: kék, vagy szürke. Az hogy hívnak és nem hallom csak rezeg a telefon, leveri a biztosítékot. Alap funkciója a telónak.

    ZavaBalazs: 3.-nál arra gondoltam mikor befejezem a hívást ránézek a kijelzőre és legfelül az értesítés sávba az rezgő állapot ikonja megjelenik majd pár másodperc és eltűnik. Lehet ködösen fogalmaztam :)

    Egyébként nem szívesen válnék meg tőle, szubjektív de nekem tetszik a dizájn. Minőség érzet is faja lenne ha az alább említett dolgok nem lennének. Előtte Motorola Razr XT910 volt az is nagyon egybe van még mindig pedig nemsoká a 2 éves születésnapja lesz.
    Windows rendszer is jó rajta szerinte (átlag felhasználói szemszög) eleinte kicsit féltem tőle, de szerintem egyszerűbb kezelni mint a droidot. Droidos ismerősök is először megrettenek a csempéktől aztán rájönnek hogy nem kell hozzá még 8 általános sem.

Új hozzászólás Aktív témák