Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz Integrale #11807 üzenetére

    Ha wifin megy es atvalt mobilnetre a facebook az rendszeresen megadja magat, nem tud frissiteni. A wifit kell ki be kapcsolgatni a menüben aztan egyszer csak elkezd müködni. Eleg gaz, de együtt lehet vele elni.

    (#11811) Seangaijin Hat nezd, 6 evig volt meg az n8, de most is megtartom es meg akkut is fogok benne cserelni, mert baromi jo telo. Ha viszont a 930 okos telefon, akkor az n8 fel okos ;) . Viszont sokkal masszivabb, strapabirobb, kezelhetöbb, kenyelmesebb.

    (#11813) Burt1793: "sokkal jobban bírja, mint a régi gombos nokiák" Most ugye viccelsz :DDD vagy soha nem hasznaltal "gombos nokiat". Azok a telok 1-1,5 hetig birtak töltes nelkül. Nyilvan nem volt se kamera, se wifi, se mobilnet, se semmi :)

    Nekem a 930 max 1 napig birja, de az is neccesen. Vegigpörgetem a facebookot, az kb -5% akku, 1 whatsapp üzenet -1% akku.....szvsz nagyon gyorsan merül. Pedig 3g t lekapcsoltam, de sokat nem segit.

    Nem rossz telefon ez de a fö elönye a gyorsasag, meg a szep kijelzö. A windows oprendszere nekem pozitiv csalodas a sok rosszmaju kritika utan, en minden szamomra fontosat megtalaltam benne es ezek a csempek is tetszenek.

Új hozzászólás Aktív témák