Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz hoffman_ #18173 üzenetére

    Nem újkeletű a probléma. Tavaly április óta nem dolgozom a Telekomnál, tehát előbb, talán február-március környékén próbáltam segíteni egy srácnak, aki azzal jött be hozzánk, hogy lilás elszíneződés indult el a telefon kijelzőjének bal felső sarkától, és napról-napra terjed a kijelző teljes felületén. 3x küldtem el a Nokia Care-nek a telefont, a válasz mindig ugyanaz volt, fizikai behatás okozta a kijelző zavarát, mert a 930 igen érzékeny. Nos, apjuk kaszált, szegény kis 930, egyem a szívét... A telefont a végén már 20 mpixellel fényképeztem, hogy jól látható legyen, mennyire aprók(!) a kopások, amik a testén találhatók. Ráadásul nem volt se horpadás, se karc, csak és kizárólag kb. félmilliméteres festékkopás.

    Bevontam a mi, telekomos kapcsolattartó macánkat is, aki a cégnél az egész garanciális ellátói rendszer főmuftija. Igen, ennyire fasza vagyok. Lényegtelen, mert a sztoriban épp az nem volt segítőkész, akinek kéne, a gyártó, és egy csóka a Picipuhától nem hivatalosan elkotyogta a sztori végén, hogy le akarják már tudni ezeket a Nokia márkaneves nyűg-parákat, és egyszerűen nem foglalkoznak vele. Abszurd. A srác a fogyasztóvédelemhez fordult. Sajnos nem ismerem a sztori végét.

    Hadd tegyem hozzá diszkréten, egy éve a 930 még kúúúúúúúúúrvaaa drága volt.

    [ Szerkesztve ]

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák