Új hozzászólás Aktív témák

  • #32368896

    törölt tag

    Sziasztok!

    Vásároltam a T-mobile webshopban egy Lumia 830-at, amelynek sajnos a wireless töltése nem működött gyárilag törött hátlapi csatlakozó miatt, így tegnap visszavittem a T-Pontba. Ha megérkezik hozzájuk a telefon, utána törlik a jelenlegit és választhatok másik kedvezményes készüléket az előfizumhoz.

    A 930-ason gondolkozok, ma a Tesco-s T-ben a kezembe is vettem, hasonló nagyon a 830-hoz, de tetszik, hogy maga a készülékház az alacsonnyabb, így jobban kézben tartható, ráadásul ugyan akkora a kijelző.

    Próbáltam visszaolvasni , de annyi időm nincs, hogy az elejétől mindent elolvassak :)
    Mik a tapasztalataitok a 930-al? Az akkumulátor üzemidő különösen érdekelne. Telefonálásra kell, ill. üzenet küldésre átlagos használattal (napi kb 1-1,5 óra beszéd/üzenetek) játszani nem szoktam egyáltalán.

    Illetve olvastam, hogy a glance nem működik rajta, gondolom az AMOLED kijelző az oka...

    Remélem valaki leírja a tapasztalatait a készülékkel :) Ha minden rendben lenne, akkor nem 830-at veszek ismét, hanem egy 930-ast, csak törölnék már ki a rendszerből, hogy tudjak rendelni :)

Új hozzászólás Aktív témák